Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha azért nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha azért nem akarok barátnőt szerezni, mert egyik sem tudna rám férfiként felnézni 28 évesen, mert egy vasam sincsen, nulla megtakarítással (ne kérdezzétek miért)?

Figyelt kérdés
Van rendes munkám, nem keresek átlag alatt sem. Még sincs semmim. Kerülöm a nőket, mert az összes csak úgy tud felnézni egy férfira, ha van valamije.
2014. máj. 25. 17:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Van tető a fejed felett?Mondjuk,ha néha 1 kávét,vagy mozit sem tudnál fizetni,vagy elhívni magadhoz főzőcskézni,akkor az tényleg gázos :(
2014. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Albérletben élek tök egyedül. Ha az tetőnek számít.
2014. máj. 25. 17:26
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
a nők meg azért kerülnek téged mert az összeset pénzéhes k**rvának nézzed. Nem az ötvenes években élünk. Ma már egy nő is lehet önellátó.
2014. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miskolc.
2014. máj. 25. 17:26
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Barátomnak sem volt semmije, őneki is voltak rossz tapasztalatai, nem is keresett már senkit, de nem is zárkózott el, így jöttünk össze.
2014. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne önellátó? Rendben is van, csak az a baj, hogy sokat várnak egy ilyen vén legénytől ennyi idősen. Nagy lakást (hogy ha csak 2 éve dolgozok rendesen, előtte ide-oda dobáltak 2 évig éhbérért diplomásan), új autót (minimum 2 millió forint is az utolsó lepukkant Dacia, a legtöbb 3 nál kezdődik) stb.
2014. máj. 25. 17:29
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

Félig-meddig jogos. Valóban nem valami lenyűgöző, ha közel a harminchoz még nem vitted semmire. Viszont vannak fiatal lányok, akik még nincsenek tisztában az élet dolgaival, főleg ha jó családból valók, azt se tudják mennyi egy kiló kenyér, mi az az átalánydíj, villanyszámla... nekik még megjátszhatod a nagymenő bölcsészt, aki nem béna, hanem direkt szembeszállt a fogyasztói társadalommal :D


Vannak lelkibeteg nők is, akiknek már minden mindegy, lehetsz akármilyen szerencsétlen, nincstelen, töketlen lúzer, amíg szeretettel és tisztelettel bánsz velük.


Azt javaslom, hogy a talpraesett, céltudatos nőket kerüld el, meg azokat is, akik családra vágynak (nem tudnál egy terhes nőt eltartani, ugye) de vannak még ilyen-olyan okok miatt "igénytelen" nők ezrével, őket nyugodtan megcélozhatod.

2014. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

sztem hülyeség párom is tök csóró, mégis vele vagyok, és még jóval idősebb is nálad

valahogy nekem nem fontos az ilyen

ok, legyen munkád, ennyi elég

23L

2014. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De én azért úgy érzem, hogy szellemileg, lelkileg is rendben vagyok, csak éppen nem vagyonos. Akkor ez már kizáró ok, hogy egy szintén szellemileg, lelkileg rendben lévő 20 on éves nővel ismerkedjek? Mert akkor lehet nem ios bennem van a nagy hiba. Igen, nem tudnék eltartani egy terhes anyát, aláírom. De kérdem én, minden férfi 200 felett keres és el tud egymaga tartani egy anyukát meg a fiacskáját? Nem hiszem. Bár ha így van, akkor jobb is ha egyedül maradok még pár évtizedig.
2014. máj. 25. 17:37
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, szerintem semmi köze nincs a szellemi-lelki egyensúlynak ahhoz, hogy el tudsz-e tartani valakit vagy sem. Nem hiszem, hogy csak annak van rendben a lelki élete, aki megnézi, van-e megtakarításod vagy hogy örökölsz-e valamit, ez hülyeség.
2014. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!