Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért ábrándult ki belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ábrándult ki belőlem mert nem feküdtem le vele mikor készen állt elveszteni?

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 éves, együtt vagyunk pár hónapja, és most állt készen hogy elvessze a szüzességét. Csak elég lázas lettem az napra és semmi energiám nem volt, mondtam, hogy napoljuk el. Szerintetek ez olyan nagy baj? Alig éltem, nem volt semmi erőm. Mikor mondtam neki azt mondta: biztos igy kellett lennie. És ez után kezdett eltávolodni tőlem és azt mondta nem biztos, hogy szerelmes még belém. Szerintetek emiatt vagy csak megunt már?
2014. máj. 25. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Éretlen tyúk, felejtős. Jobbat érdemelsz.
2014. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik lány nem képes megérteni, hogy beteg is lehetsz,emiatt kiábrándul: az szörnyen buta...
2014. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két kérdéssel följebb a náthás fiú, na az a neki való, szellemileg egy szinten állhatnak.
2014. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem igazán szeret(ett)

ne bánkódj emiatt a felszínes punci miatt

2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idióta, gyerekes, éretlen kislány. Hagyd, hátha felnő.
2014. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha nem emiatt volt? :D Azért ebbe is bele kéne gondolni!!!
2014. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!