Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel amikor a férjed/fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel amikor a férjed/feleséged nagyon megbánt?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje nem vitatkoztunk már a vőlegényemmel. Ma egy hülyeség miatt viszont nagyon összevesztünk, egyáltalán nem így terveztük az estét, ahogy végül alakult...Mindenfélét mondtam mérgemben (nem csúnya dolgokat) de ami akkor a lelkemben volt mindent, még azt is, hogy ilyenkor azt sem tudom, ki az az ember, akihez hozzá akarok menni. Én mérgemben leültem dolgozni, ő meg aludt egyet.

Persze, tudom, hogy előbb-utóbb megbeszéljük majd, de addig is rohadtul érzem magam. Ti mit tesztek amikor megbántódtok? Mit csináltok, hogy ne legyetek feszültek és ne feszt azon járjon az agyatok.


A sztori nem több, minthogy másfél órával később értem haza, mint terveztem, tőlem független okokból. Emiatt borult a páromnak a délutáni terve és ezért engem okolt...


2014. máj. 25. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Kb ugyanezt.. Egy ideig fortyogunk magunkban, aztán kibékülünk. Nálunk több az apróbb vita írtó nagy hülyeségeken, mint a kevesebb, de nagyobb vita. Szóval nem nagyon rágodunk rajta.
2014. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez aztán tényleg "komoly" dolog volt. Már ne haragudj, de ti hülyék vagytok, legalábbis a pasid.
2014. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy nem volt komoly dolog, de a végén súlyos dolgokat mondtunk egymásnak. Nem csúnyákat, de olyan dolgokat, amiket lehet nem kellett volna...
2014. máj. 25. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Hàt 2. , korodtòl függetlenül làtszik hogy éretlen vagy.

Van olyan feszültségi szint amikor apró dolog miatt akaratlanul is a màsikon töltöd ki.


Van nàlunk is ilyen néha, ilyenkor jobb lenyugodni, hagyni kicsit a kedélyeket , mert dühösen olyat is mondhatsz amit egyàltalàn nem úgy gondolsz, viszont ha kimondod ott nincs visszaút és késôbb megint dühösen felhozzàtok.


Én ilyenkor vàrok, majd nyugodtan megkérdezem h szerinte ez így rendben volt e, milyen nagy dolgot veszìtett amiért nekünk ìgy össze kellett veszni.

Nàlunk mûködik akàr fordìtva is, de ezek àltal màr elôre tudunk gondolkozni ìgy nem sûrûn veszünk össze ,viszont ha megvan akkor mindketten be tudjuk ismerni ha tévedtünk.

2014. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"milyen nagy dolgot veszìtett amiért nekünk ìgy össze kellett veszni"


Pont ezt mondtam neki.


Nagyon köszönöm 3-as Válaszadó! Igazad van, azért nem reagáltam másként a 2-es válaszadóra, mert mára elegem van már a vitából :)

2014. máj. 25. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Parom is alszik inkabb egyet.

En inkabb fogom a cipot,kabatot es elmegyek kiszelloztetni a fejem,hogy tisztan lassam a tenyeket.


En vagyok a lany.

2014. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

velem eddig 3x volt ilyen eset az 5 év alatt. Már nem is tudom, min vesztünk össze. Egyszer karácsony előtt, akkor beültem az atóba,lementem a városba, vettem szaloncukrot (különlegesség, amit szeret...), és piros hajfestéket :D Észrevehető lettem utána 3 héttel a diplomaosztómon :D


másodszor is autóba ültem, lementem a tescoba, 2 órát kocsttologattam és csomó fölsleges dolgot vettem össze :)


harmadszorra meg lementem a ház elé egy könyvvel.


első két alkalommal 30 perc után csörgött a telefonom, de nem vettem fel... utána bocsánatot kért, mikor hazamentem.

2014. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Lenyugodunk, és aztán egyikünk kezdeményezi a békülést, bocsánatot kérünk, ölelkezünk, én sírdogálok kicsit :D és szent a béke :)
2014. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)


Köszi...


Mi nem békültünk ki tegnap, mert én lefeküdtem korán. Hosszú napom volt, meg ma is az lesz.

Köszi szépen a tapasztalataitokat :)

2014. máj. 26. 05:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi mindenképpen lenyugszunk mielőtt komolyan megbeszélnénk. Sajna én tudok duzzogni, ezen változtatnom kéne. De sokszor én hozom fel a megbeszélést és sokszor email-ben, mert nekem az sokkal jobban megy, sokkal jobban ki tudom írni magamból a bánatomat, azt amivel megbántottak, mint szóban. De ezzel is maradéktalanul meg tudjuk beszélni a sérelmeinket és nem marad tüske. Talán azért van ez így, mert szóban nehéz elkezdeni (nekem), de utána már működik a szóban való megbeszélés is, csak írásban kezdem el. :)
2014. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!