Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Megcsaltam a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Megcsaltam a párom! Nagyon bánt, de nem hiszem, hogy attól jobb lenne, ha tudna róla. Elmúlik ez az érzés valaha?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van. Nem akartam őt megbántani, és már százszor megbántam, amit tettem. Körülbelül mennyi idő kell ahhoz, hogy ez elmúljon bennem?
2014. máj. 25. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen körülmények közt és miért csaltad meg? általában ahol az egyik fél megcsalja a másikat, abban a kapcsolatban már eleve nemjó valami
2014. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Munkája miatt heti 1 napot, maximum 2 napot látjuk egymást. Nagyon kevés.
2014. máj. 25. 20:09
 3/25 anonim ***** válasza:
sosem fog teljesen elmúlni, de próbáld meg jóvá tenni és ha sokat teszel a kapcsolatotokért, akkor nem fogsz erős bűntudatot érezni szerintem
2014. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban élünk.
2014. máj. 25. 20:09
 5/25 anonim ***** válasza:

Lehet hogy előbb-utóbb enyhül majd a bűntudatod, de sose fog teljesen megszűnni... Néha majd beléd hasít, hogy mit tettél és megint szenvedsz napokig a bűntudattól.

Mond meg neki, joga van dönteni.

2014. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
soha nem múlik el. soha nem mondhatod el. 30 év múlva sem
2014. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Ha meg tudtad tenni, nem szereted, úgy ahogy kellene. Akkor miért vagy Vele??
2014. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le a harmadik személlyel. Csak csók volt. Meg csak erős érzelmi kapcsolat alakult ki köztünk. Lehet ez hiányzik a párkapcsolatomból? És ezért kerestem és találtam meg máshol? De ugyanakkor ez csak fellángolás, nem?
2014. máj. 25. 20:13
 9/25 anonim ***** válasza:
ha elmondod most neki és szakítotok és te továbblépsz valszeg már nem fog annyira fájni :/
2014. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De én nem akarom, hogy vége legyen. Nem tudnék szakítani vele. Ez azt jelentheti, hogy szeretem?

Nem jövök rá a dolgokra most magamtól, annyira meg vagyok zavarodva..

2014. máj. 25. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!