Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy szerelem a végsőkig?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, -16/f 15/l-

egyszerűen mintha ez lenne a sorsunk hogy örökké együtt legyünk, és ezt el is fogadjuk, nem azt mondogatjuk hogy ameddig bírjuk egymást, amíg meg nem unjuk egymást hanem tényleg örökké együtt akarunk maradni!

Szóval van ilyen? ilyen szerencsések lennénk?


2014. máj. 25. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak szöveg
2014. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok. hisztek még a mesékben
2014. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolat, és ti is fiatalok vagytok. Nem hamarkodnám el a helyedben ezt a kijelentést.
2014. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ti már mind nagyot csalódtatok?!
2014. máj. 25. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt érzi, aki szerelmes. Aztán később kiderül, mi lesz belőle. Ti még szinte gyerekek vagytok, szép is a tiniszerelem. :) Élvezzétek ki, aztán majd kiderül, mit hoz a jövő.
2014. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mindenki. életemben 1-2 kivételt láttam. hívőket


20 évesen én is ezt hittem, amit te


30+F

2014. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd te is fogsz csalódni, de jó nagyot. A jelek erre utalnak...
2014. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is hittem ebben :))

1 évet voltunk együtt a barátnőmmel és utána kidobott azzal az indokkal , hogy már nem szerelmes :))

Szóval ilyen csak a mesékben van... Meg mint amit mondott az előttem szóló kommentelő , hogy a vallásosoknál ... :)


F/18

2014. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is dobtak már/átvertek/kihasználtak/megcsaltak stb. De azért még hiszek az igazi szeretetben/szerelemben.
2014. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Létezni létezik, de nem nagy az esély rá sajnos. Pedig mennyire is egyszerű lenne az élet úgy. :)

De feladni nem szabad soha! Előre semmit nem lehet tudni.

És most azért semmiképp ne tegyél le erről a dologról, mert sokan csalódtak már. Mutassátok meg, hogy még lehetséges. :)

2014. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!