Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak tetszik egy fiú, akkor ez meddig áll fenn?

Figyelt kérdés
szóval hogy meddig tarthat ez a vonzódás akár ugy hogy nem is kerülnek közeebb egymáshoz egy szemezésnél, plátói szerelemnek is mondhatnám, ez meddig tart a lányok részéről ? olyan 18-22 éves korban gondolom :) minden válaszért hálás vagyok és megy a zöld pacsi
2014. máj. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább egy évig, ha mindennap beszélnek az általános dolgokról.
2014. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van akinél csak 1-2 hétig, van akinél hónapokig

ritkán akár még tovább is

2014. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 perctől a végtelenig
2014. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a fiú, én azt tanácsolom hogy ne tétlenkedj, lépj minél előbb!
2014. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 ennél bonyolultabb a dolog sajnos :) és valószínű már késő, köszi mindenkinek a válaszokat és várom az esetleges továbbiakat :)
2014. máj. 25. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 hónapja tart, és megőrülök... :( igazából már régebb óta oda vagyok a srácért, akkor is már a szenvedés korszakom majdnem elkezdődött, de aztán jött egy másik srác, randizgattunk, ő került a "középpontba". Akkor meg miatta szenvedtem. :D De vele vége lett, mert csak egy éjszakás kalandot akart tőlem... és utána felerősödött megint ez az érzés az előző srác iránt, április eleje óta elég intenzíven tart. Amúgy vele osztálytársak voltunk, elég jóba voltunk, azt hittem alakul köztünk valami, de a ballagás óta se kép, se hang... úgy látszik MEGINT rosszul értelmeztem a jeleket. :( Most már 1 hónapja szenvedek, kíváncsi vagyok mikor múlik el végre ez az érzés...
2014. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. os járj nyitott szemmel bárhol ott lehet az igazi :)
2014. máj. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!