Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális vagy túl korai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy túl korai?

Figyelt kérdés
3 hete vagyok együtt a barátommal. Én 21 éves vagyok, ő 25. Ma elvitt a családjához és ott voltunk egész délután. Szerintetek korai ez 3 hét után? Nálatok erre mikor került sor?
2014. máj. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
első éjszaka után. tehát az kb az első nap:D vagy -1 -2
2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hét után került sor a bemutatásra, sőt, a 4. hét után már ott is aludtam náluk és mi is 21 évesek vagyunk:) Mindenki máshogy látja jónak a kapcsolatot :)
2014. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
Van aki ezt komolyan veszi van aki nem. Ő vagy nem tulajdonít ennek túl nagy figyelmet fontosságot, vagy odáig van érted.
2014. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az időtől függ. Ha már szerintetek ott tart a kapcsolatotok akkor nem korai, ha téged ez rosszul érintett akkor valószínüleg a barátod előrébb jár pár lépéssel. De ami a legfontosabb; ezt vele mindenképp beszéld meg, akárhogyis történt, akárhogyis érint téged. A bizalom és az őszinteség a legfontosabb! :)
2014. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a felfogása, van aki mindenkit felvisz rögtön, van aki meg még azt sem mutatja be akivel 1 éve járnak. Ehhez tudni kellene, hogy a barátod olyan tipus-e aki mindenkit felvisz.. vagy nagyon-nagyon ritkán visz fel valakit, aki csak igazán fontos neki.. különben ha jól éreztétek magatokat, akkor teljesen normális.
2014. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 1 hét után mutatott be a mostani párom. Volt elotte, aki 1 hónap után, volt aki 2 nap utan.
2014. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém 4hét után mondta el, hogy járunk, de akkor egyből megismertem a szüleit is. :D
2014. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!