Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megismerkedtem egy sráccal egy buliban. Miért hazudott?

Figyelt kérdés

Táncoltunk, nagyon jól éreztem magam. Angolul próbáltunk beszélni, kettőnk közül ő nem beszélte igazán.

Mondta,hogy spanyol és itt 'nyaral' jelenleg,22 éves stb... Nagyon tetszettem neki,láttam rajta, sokszor megdicsért.

Többször csókolóztunk,de ennyi. Amikor néha kimentünk levegőzni,fogta a kezem,nagyon kedves volt.

Bejelölt Face-en,elkérte a számom. Órákig együtt voltunk.

Amikor indultam,nagyon szomorú lett. Még 2 perc sem telt el,de azt írta angolul,hogy máris hiányol. Ezen kívül 2 sms-t írt,az egyikben azt,hogy szeret;a másikban meg 'nagyon tecel nekem' :DDD

Már épp aludtam volna,amikor hívott. Egy barátjával beszéltem,aki nagyjából tud magyarul. Ő közvetített. Már ma délelőtt találkozni akart. Természetesen nemet mondtam,hogy ne érezze nyeregben magát és amúgy sem értem rá.

Reggel visszajelöltem Face-en,egyből írt. Bókokkal halmozott el,és az üzenőfala alapján ő tényleg egy érzelmes srác,aki szenvedélyes. Később megint beszéltem a barátjával telefonon,hogy holnap találkozzunk. Mármint ez a srác szerette volna. Én meg mondtam,hogy végülis lehet róla szó. (egy kávéra hívott meg) Ami furcsa volt,hogy ez a barát azt mondta,hogy olasz,és azért értik meg egymást ezzel a spanyol sráccal,mert hasonló nyelv sok átfedéssel... Kicsit beszéltem a spanyol lovaggal is,aki vagy azért,mert ez az igazság,vagy azért mert nem értette.. ; de azt mondta,hogy a barátja is spanyol. Itt már elég érdekes volt a dolog,de elköszöntünk.


Most,hogy jobban szemügyre vettem a dolgokat rájöttem,hogy ez a 'spanyol' srác valójában román! De miért hazudott? Ágyba akart vinni?? :(

Ráadásul itt dolgozik Magyarországon és már sok hónapja itt él.. A barátja nemzetsége meg valószínűleg szintén román,ebben is hazudtak.

Most azt találtam ki,hogy holnap talizok vele,csinos leszek és beolvasok neki,majd távozok. A számlát természetesen ő állja :D


A kisugárzása alapján tényleg lehetett volna spanyol,de ha az elején mondja,hogy román,akkor sem vesztett volna az értékéből. Nem értem mire voltak jók ezek a hazugságok.

Az a pláne ebben,hogy a közvetítő srác is akar jönni holnap,hogy közvetítsen.. Mondtam neki,hogy ez nevetséges :D Mire ő azzal válaszolt,hogy hozzam egy barátnőmet,addig ő ellesz vele. Megjegyzem,hogy 20:00-s időpontra gondoljatok...



2014. máj. 25. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Jaj a tipikus jokepu srac aki csak kihasznal.:(
2014. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
fel akart csak szedni, jó poén lett volna mindkettőjüknek, sztem el se menj
2014. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Románokat mindenki utálja hülyének nézett
2014. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem okosabb volna, ha valami spanyolul/olaszul perfekt barátnődet hívod oda, s akkor kibukik a dolog. Szerintem tényleg csak azért hazudtak, mert sokan lenézik a románokat, biztosan volt ilyen tapasztalata is.
2014. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

ja es mondjad neki hogy pentru ez meg az xd nem

tudom mit

jelent de mindig mondjak a roman musorokban:D

2014. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasak.

Ha holnap vége a randinak, és megteszed, amit fentebb leírtad, megírnád, hogy mi lett végül a végkimenetele a dolognak?:D Kíváncsi vagyok.

2014. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a románokat mindenki utálja, és ő is tudja, hogy akkor semmi esélye. Nem úgy mint a macsó spanyolokat, akiktől majd nedves bugyik tömkelege hullik eléjük.

Amúgy minden férfi hazudik hogy elérjük azt, amit akarunk. Sőt minden ember. Egy teljesen őszinte embert mutass! A Dalai Lámán kívül. :D

2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Összefoglalom a randi lényegét: meg hát! Szóval okos legyél.
2014. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben tuti nem mennék el, abból is látszik, hogy csak szórakozni akarnak veled, hogy a haverja is menni akar közvetíteni és addig ellenne egy barátnőddel. Gondolom milyen programot terveztek, ha kb alig értitek egymást. De tényleg, ha nem is tudtok rendesen beszélgetni, akkor hogy akarod megismerni. Egy buliban lehet elgagyogtatok egymásnak valamit, de egy randin azért tényleg kéne beszélgetni is. Ha mégis elmentél, akkor írd meg mi volt, mert érdekel, de 100, hogy a pasinak csak szexre kellesz és szerintem mindenképp nyilvános helyen talizzatok, sosem lehet tudni. 25/l
2014. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3 órán keresztül együtt voltunk.

Kettesben voltunk, minden nyelven kommunikáltunk :D


Kitértünk a családjára is. Az anyukája spanyol,az apukája román. Spanyolországban született,sok évig ott éltek, majd Romániába ment rokonokhoz a bátyjával. Ottragadtak, dolgozgatott. Majd egy bizonyos állás miatt (is :D) Magyarországra költözött. 3 hónapja él itt,pár szót tud.


Nagyon jól éreztem magam vele :) A barátja meg tényleg olasz, lakótársak.


Már sajnálom,hogy tegnap ennyire 'bepánikoltam'...


U.I. Nem feküdtünk le,nem volt túl nyomulós. És a számlát tényleg ő állta :D

2014. máj. 26. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!