Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lány lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lány lehet olyan aki 2 tali után (1 hete vannak együtt ) a srácnál alszik?

Figyelt kérdés
Rendes lány lehet az olyan vagy inkább könnyen kapható mivel a sráccal nem igazán ismerik még egymást és már nála is alszik

#kapcsolat #könnyen kapható #egymásnál alvás
2014. máj. 26. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi probléma sztem:)
2014. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
nem feltétlen. Nincsen időkorlát. Lehet összejöttek és életük végégi együtt maradnak. Nem kell ítélkezni mert naptár szerint akarod a kapcsolatot értelmezni.
2014. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezt nagyon nem kéne elítélni! Szerelmes lány!:)
2014. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
szerintem ribizli
2014. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megtettem már többször is, és egyáltalán nem tartanak könnyűvérűnek emiatt, vagy ilyesmi...Nem ezen múlik. :)
2014. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a ribizli már megint? :DD
2014. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Átlagos lány.

Nekem is sikerül a legtöbb lány bugyijába bejutni 2-3 hét alatt. Persze kérdés hogy hány éves az a lány, akiről te beszélsz. Én 20 év feletti vagyok és olyan csajokra gondolok. 15 évesen lehet hogy mást gondolnék róla. De felnőtt emberek között a gyors szex alap.


Sőt, ha egy lánnyal nem jön össze a szex 2-3 hét, vagy 4-5 randi alatt, azt úgy veszem hogy az a lány nem is érdeklődik irántam komolyan.

2014. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sok olyan lánnyal voltam, akik 2 óra után nálam aludtak. Legtöbbjük rendes volt. :)
2014. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként az, hogy egy lány milyen, nagyon sokban függ a fiútól akivel éppen van.


Nagyon általános, hogy ugyanaz a lány ha egy relatíve tutyimutyi, béna fiúval van, akkor hónapokig húzza a szexet, mert nem kívánja annyira szexuálisan. De ha egy belevaló, önbizalommal teli, magabiztos férfival van, akkor neki hamar enged, mert őt sokkal jobban kívánja.

2014. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!