Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jobb lenne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne hogy ha pszichopatának születtem volna aki nem érez semmit egy férfi iránt sem szerelmet és nem tudnának megbántani?

Figyelt kérdés
Szerintem jobb lenne. Legalább nem éreznék senki után fájdalmat vagy bánatot. Nem érdekelne senkinek a véleménye.
2014. máj. 26. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
figyelj, melyik a jobb, ha egyszer a levegőben repülsz de utána pofára esel, de mindig megvan a lehetőség hogy újra lebegj a föld fölött, vagy pedig ha mindig csak csúsznál másznál? hisz érzelmek nélkül mit ér az élet, hogy lehetnél boldog? gondolom most valami hatalmas sérelem ért azért írtad a kérdést, de hidd el mindig találsz olyat akit tudnál szeretni és érzel iránta valamit, még ha nem is keresel ilyen illetőt 20/f :)
2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Deja vu-m van.
2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a pszichopaták épp az hogy nem éreznek fájdalmat, hogy ha valaki elhagyja őket.
2014. máj. 26. 18:21
 5/7 anonim válasza:

Lehet. De az milyen élet?

Aki sosem szeretett igazán, az nem is élt soha.

2014. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok a szochiopaták :D
2014. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
annnyi értelme van ennek mintha azt kérdezném hogy jobb lett volna Pikachunak születnem? hát nem annak születtem , ezt dobta a gép, így kell élni és a boldogságot keresni :)
2014. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!