Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Mit akarhat a srac?

Figyelt kérdés
Volt egy srac,akivel baratsagnak indult a kapcsolatunk nagyon jol elvoltunk, eletemben nem nevettem ennyit mint vele aztan par het utan kavartunk majd lefekudtunk egymassal. Beszeltunk tovabbra is es meg megtortent parszor,majd felreerthetetlenul celozgatott egy kapcsolatra. De ennek a temanak aztan gyorsan vege lett es azutan csak egyszer irt hogy aludjunk egyutt de en elutasitottam. Ez 2 hete volt. De hianyzik. Azthiszem tobbet ereztem mint szabadna. Tudom masoktol hogy vannak kepei rolam a telefonjaban es hogy beszel rolam de nem ir. Mit tegyek? Mit akarhat? Mit akarhatott? Nem szeretnek szerelmes lenni bele. Nem tudnek vele tervezni. Ertelmetlen kapcsolat lenne. Valaki aki hasonlo szituacoban volt mar,hogy tette tul magat a dolgon? Meglatasok erdekelnenek kulso szemlelotol. A valaszokat elore is koszonom!
2014. máj. 26. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
vele vagy egész nap lefekszel vele ennyi elgég volt, mi lehet a többi, már van három gyerek meg tavaly volt esküvő vagy mi:D
2014. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni,megvolt.
2014. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elso talalkozasunk es barmilyen testi kapcsolat kozott egy honap telt el. Es az elso kavarasunk es a szex kozott 2,5het. Azthiszem valamit felreertettel.
2014. máj. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!