Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel a szakítást?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
lemegyek a pincébe bekapcsolom az időgépem egy cetlivel útra kelek, és ott hagyom a régi énemnek a megoldást.
2014. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én lelkileg majd' belehaltam, legalábbis borzasztóan magam alatt voltam. Mindenbe belemenekültem? a sporttól elkezdve a stílusváltáson keresztül, sőt, két olyan "kapcsolatba" is, aminek sok értelme nem volt, csak nem akartam egyedül lenni. Persze ezt nem vallottam be magamnak, csak utólag.

Mivel első igazi szerelmem volt, még most sem felejtettem el teljesen, de ráakadtam egy férfira, akit mindennél jobban szeretek, bármire képes vagyok érte.

Egy szó, mint száz, én úgy gondolom, két dolog segíthet igazán: az idő, és hogy ne süppedj bele a bánatba. Légy barátokkal, keress hobbit, bármit, ami leköt( csak ne az igyás legyen az).

2014. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!