Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék senki iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék senki iránt szerelmet érezni vagy semmilyen más érzelmeket táplálni férfi iránt. Mit tehetnék azért hogy totál érzéketlen legyek aki kihasználja a férfiakat?

Figyelt kérdés
Irigylem azokat az embereket akik pszichopaták, akik nem szeretnek senkit. Én sajnos érzékeny vagyok, könnyen beleszeretek férfiakba akik aztán átvágnak, ami miatt hosszú ideig fájdalmat érzek. A pszichopata nőket viszont nem lehet átvágni mert ők vágják át a pasikat.
2014. máj. 26. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Válassz hobbit vagy más szabadidős tevékenységet.
2014. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress szexpartnert, ahhoz nincs szükség szerelemre.
2014. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Morozov ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de a pszichopaták sosem lesznek igazán boldogok...amúgy meg hiába is erőlteted, nem lehetsz pszichopata, mert az magától jön. Inkább keress egy olyan pasit, aki viszontszeret, és nem csak kihasznál.
2014. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehetek pszichopata. Csak irigylem azokat akiknek nincsenek érzéseik mert ők fájdalmat vagy szomorúságot sem éreznek mások miatt.
2014. máj. 26. 20:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Na de rendes pasit hol lehet találni? Megmondom sehol.
2014. máj. 26. 20:32
 6/12 Morozov ***** válasza:
Dehogyisnem lehet találni...csak nagyon ritka. Én például ismerek néhányat, beleértve szerény személyemet is :D
2014. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyan ezt érzem mint te.. átvertek.. de túl érzékeny vagyok h kőszívű legyek :S
2014. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
írd még ki 7xer!
2014. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha jó csaj vagy akkor én rendes leszek veled ;)
2014. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
fiatal lehetsz, de tudod mit? majd kinövöd szerinted kit érdekel ez a figyelemfelkeltő sajnálkozás? senkit, de azért válaszolok. szntem arra koncentrálj, hogy boldog legyél, szeressenek, szeressél ennek van értelme, amit most akarsz annak nincs. pápá! ja és az elsőpofon a legnagyob, a többit lassan megszokod ;)
2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!