Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hogy történhetett meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hogy történhetett meg?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki már az elejétől kezdve nagyon tetszett nekem, de mivel volt párja, tiszteletben tartottam és nem "nyomultam". Összebarátkoztunk, ezért felvetődött hogy találkozunk. Mivel okos, értelmes lány benyomását keltette, azt gondoltam persze miért ne, jó dolog új barátokat szerezni. Nagyon jól elvoltunk, sokat nevettünk, hazament és azt gondoltam rendben majd valamikor beszélünk. Pár napra rá írta, hogy nem érdekli hogy van barátja, én nagyon tetszem neki (hitetlenkedve fogadtam hozzáteszem) és próbáljuk meg. Féltem, mert úgy nem akartam belemenni hogy barátja van, ezért arra kértem hogy a lehető legrövidebb időn belül zárja le a kapcsolatukat. Megígérte, és úgy jó 3 héttel a megismerkedésünk után meg is tette. Ez volt múlt hét csütörtökön. Nagyon boldog voltam! Erre derült égből villámcsapásként ért a dolog, hogy szombaton tulajdonképpen sms-ben közölte velem, hogy meggondolta magát.


Most komolyan, sok meredek sztorit hallottam már, de ez mi. Ilyet hogy lehet. És én meg most kb 3 napja azt sem tudom hogy mi van, mintha fejbe vágtak volna. Pedig pénteken annyira rendben lévőnek tűnt minden, közös program csókok stb.

Csak tényleg a véleményeteket had kérjem mert teljesen kész vagyok.

21/f


2014. máj. 26. 23:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

ha ez vígasztal, ha össze is jöttök, 1 hónap múlva már mással lett volna

az ilyennek még nem nőtt be a feje lágya, nem érdemes kapcsolatra gondolni vele

2014. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajok bezzeg kapósak. :/

Nem tudok erre mit mondani, de én szégyellném magam a helyében, mert h nem szereti a barátját, az biztos... Plusz hülyít téged is.

2014. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem azt kérem hogy kollektíven szidjuk, mert szeretem és nem akarom bántani... De hogy ilyet mégis hogy meg komolyan ennyit ér az hogy figyelmes kedves és odaadó próbáltam lenni? Ezt ennyire könnyen le lehet söpörni?
2014. máj. 26. 23:19
 4/32 A kérdező kommentje:
Az előző nem az első 2 kommentelőnek ment csak kihagytam a kérdésből! :)
2014. máj. 26. 23:19
 5/32 A kérdező kommentje:

1. Én is gondoltam erre de nagyon nagyon megszerettem.

2. Nekem sajnos eddig nem volt szerencsém a lányokkal, jobbára mindig így jártam de ez most nagyon durva volt számomra. Én csak egy egyszerű (nem negatív jelzőnek szánom) , megértő kedves lányt szeretnék végre. De most kb úgy érzem hogy soha nem tudok majd bízni senkiben.

2014. máj. 26. 23:21
 6/32 anonim ***** válasza:
Ez egy jó tapasztalat is lehet, több hónap után lehet csak elmondani, hogy kicsit ismersz valakit. Biztos még fiatal, nem igazán tudja mit is akar, ha ilyen labilis még visszafog menni hozzád..várd ki türelemmel hogyan alakul, az idő mindent megold.
2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Sőt talán nem is elegendő pár hónap, talán több év is kevés hozzá. Fiatal igen, bár nem sokkal fiatalabb mint én. Az a baj, hogy én ezek után bármennyire is szeretem, de nem tudnék már vele lenni.

Egyszer "elhagyott", és borzasztóan fáj. Nem kockáztatom meg még egyszer bárhogy is alakul :(

2014. máj. 26. 23:27
 8/32 anonim ***** válasza:
no akkor figyelj arra legközelebb, hogy ha egy csaj gyakorlatilag önként felajánlkozik, akkor legyen büdös a hal:D
2014. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Többet így nem fogok kezdeni senkivel. Csak megörültem, akinek sok csaja volt már az nem tudja, de aki még e téren tapasztalatlan az megörül egy egy kedves szónak is... Na én ez utóbbi voltam.


nem rinyálni akarok és nem is magamat fényezni, de komolyan mondom figyeltem mindenre, kedves és udvarias voltam de tényleg. És ez ennyit ér???? 0 semmi zéró ?? Változnom kell akkor...

2014. máj. 26. 23:32
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h neked kell változni. Itt ő volt a szemét. Már bocsi, nem bántani akarom.
2014. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!