Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek milyen tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen tapasztalataitok vannak a párkereséssel kapcsolatban, milyen pasikkal hoz össze titeket a sors?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy pl társkeresőn, vagy buliban milyen a pasifelhozatal. Bármilyen téren érdekel, akár egyéjszakás kapcsolat szempontjából, akár komolyabb.


Azért érdekel mert én most fiúként eléggé belelendültem a csajozásba éshát elég furák a tapasztalataim. Nem értem a lányok döntéseit, miért hagy ott előbb-utóbb mind.. ennyire jó lenne a választék pasiból?


2014. máj. 26. 23:22
1 2 3
 1/30 Noydra ***** válasza:
77%

Vagy veled van a baj...

Ha azt sem tudod miért hagynak el, valószínű...

2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés... elsősorban az érdekel, hogy fordítva mi a helyzet ;)
2014. máj. 26. 23:31
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Társkeresőről nem tudok nyilatkozni, ott nem szoktam ismerkedni. Viszont szórakozóhelyen ha hozzám odajön valaki és otthagyom, az ezekből az okokból kifolyólag lehet: 1. nem tetszik külsőre, 2. unalmas 3. sületlenségeket beszél 4. részeg 5. ezek együttes formája. És ezen az se változtat, ha egyébként sem tetszik a "felhozatal", szóval nem ezen múlik szerintem.
2014. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És úgy egyébként mekkora eséllyel lehet találni olyat aki normális vagy elvarázsol, tehát megtetszik elsőre?
2014. máj. 26. 23:57
 5/30 anonim válasza:

hány éves Vagy?

amúgy egy varázsló biztosan elvarázsolna... :D

2014. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Én ha bulizni megyek,akkor csak bulizni... Nem érdekelnek azok a pasik,akik ott vannak,mert csak a szexre hajtanak.. Legalábbis a bámulásukból nekem mindig ez jön le :)


(Legjobb ismerkedési hely a kondi vagy esetleg a wellness-központok... )

Én interneten jobban szeretek ismerkedni (IG,FB),mert ott egyből el tudom dönteni,hogy tetszik-e vagy sem... Ott egy fiúnak számomra nagyobb esélye van, mint a való életben.


Egyszerűen megpillantasz valakit és tudni fogod,hogy Ő az,őt akarod... Ez buliban,diszkóban nem működik,legalábbis nálam.


21/L

2014. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Társkeresőn nem voltam még. Facebookon random megtalálnak néha fiúk. De annak sosincs jó vége. Az ismeretlenek perverzek, aki ismerős abban pedig csalódok, mert sokan közülük is elkezdenek perverzkedni :/

Buliban is akadtak borzaszto alakok, akik csak rám akartak mászni. Aztán voltak helyes kedves normális fiúk is, de ők mind külföldiek. :/ :)

18L

2014. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Bulihelyen 99% smárolni/dugni akar.

Azokat hagyom ott, akik: nagyon fogdosnak/abszolút nem vonzanak külsőleg/taszítanak/nem szimpatikusak plusz ha más tetszik vagy van barátom. Mondjuk én iszonyat ritkán bulizok, pont az első mondat miatt.

2014. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy amikor erről beszélek a lányokkal , mind azt gondolja, h én is csak a szexre hajtok :D

pedig egyátalán nem, de ennek ellenére nem szoktam bizonygatni h nem, de sose történik semmi mégse, többnyire folytatása sem lesz a dolgoknak.

2014. máj. 29. 22:24
 10/30 anonim válasza:
Én elég nehezen ismerkedek, általában baráti társaságból voltak a pasijaim. Az utobbi időben a kapcsolataim miattam lettek vége. Nekem az volt a gondom, hogy 1. nem akart ugy elfogadni ahogy vagyok, 2. meg akart változtatni, 3.versenyzett velem, amikor én partnernek tekintettem, 4. féltékeny volt minden élőre ami körülöttem volt, 5. nem tartotta tiszteletben a kérésemet, vagy direkt meg akart bántani( ezt a mai napig nem tudom). Én meg olyan társra vágyom aki megért és szeret ennyi
2014. máj. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!