Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt kapja amit megérdemel?

Figyelt kérdés

Nos,kicsit elgondolkodtam,hogy hogy is van ez,de nem jutottam sok mindenre..van egy mondás hogy mindenki azt kapja amit megérdemel..

17 év alatt egy normális barátnőm sem volt,csak kihasználtak(pénzügyileg,)

Nem tartom magam egy rossz embernek,nem ártottam senkinek soha,sőt próbálok segíteni mindenkinek..

Nem drogozok meg ilyenek..buliba járok az tény,de soha nem verekedtem még..

Nem bántom a lányokat,sőt megvédem őket ha arról van szó..

Szóval tisztelem őket..

Gondolkodtam hogy bunkó leszek a csajokkal,mert azt mondják hogy az bejön nekik,de nem ment a bunkózás..

Egyébként ne higyjetek ilyen dagadt kocka gyereknek,mert ahogy fentebb is írtam járok bulizni stb..:)

Szóval,szerintem semmi kivetni való nincs/volt az életemben..

Akkor ha ez a mondás igaz mindenre,akkor MIÉRT érdemlem én ezt?

Köszönöm a normális válaszokat..!

További szép estét.!



2014. máj. 26. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez a mondás hatalmas baromság. Mindenki azt kapja, amit akar, ha eleget és megfelelő módon tesz az ügy érdekében. Ha barátnőt akarsz és nem találsz, akkor vagy rossz lányoknál próbálkozol, akiknek nem te vagy az esete (vannak akiknek a hülyék kellenek - ez nem a te hibád), vagy nem jó a módszered. Nem azért nincs barátnőd, mert "ezt érdemled"...
2014. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Én valamennyire hiszek ebben. Általában kedvesen, megértően viszonyulok az emberekhez és ezt a segítőkészséget, kedvességet szinte mindig viszonozzák is. Hűséges, megértő, odafigyelő vagyok a kapcsolatomban, így ott is visszakapom mindezeket.

Szóval igen én hiszem, hogy mindenki azt kapja, amit érdemel, csak sajna sokan nem merik maguknak bevallani, hogy igazából mit is érdemelnének. Pl barátnőm rendesen játszim a pasikkal persze tudatalatt, nem veszi észre és csodálkozik, hogy vele is ezt teszik.

20/L

2014. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Akárki akármit mond ez így van.Ha most nem is hiszed ezt majd visszatekintve az életedre néhány év/évtized múlva akkor beláthatod. Minden cselekedet amit megtettél minden szó visszaköszön egyszer...hiába felednéd.


Úgyhogy ne csessz ki másokkal...meg semmi ilyesmi mer' aki nagyon mondja, annak az élet is mindig megmondja.Nézz körül a környezetedben és láthatod működés közben.

2014. máj. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

a könyvekben


sem mindig manapság


talán a gyermekmesékben

2014. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sajnos a való élet nem ezt igazolja. Van ismerősöm, aki nem érdemelne semmit és ő maga is csodálkozik, hogy eddig minden az ölébe hullott, nem kellett tennie érte semmit. Mondja is, hogy nem érdemli meg, dehát, ha megkapja ingyen a sorstól, bolond lenne nem elfogadni.


Másik ismerősöm, meg egy tündér és peches, semmi se sikerül neki, pedig tesz érte és meg is érdemelné....

2014. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

ezt csak buta emberek hiszik


képzeljétek el amikor Hirosimát lebombázták, ott mindenki megérdemelte a halált? a csecsemők is? értelmes ember ezt nem hiszi el!

2014. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki azt kapja, amit tudatosan vagy tudattalanul bevonz.

Hogy ennek mi az oka, arra vagy nincs magyarázat, vagy az a magyarázat, hogy előző életeidben valamit nagyon elcsesztél, és most iszod meg a levét. Ebben az esetben így van, mindenki azt kapja amit érdemel. Minden ami történik velünk, előzőleg elkövetett tetteink eredménye. Lehet változtatni ezen, de csak ha rájövünk arra, hogy mi az oka, és változtatunk magunkon.

2014. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
7%
MINDENKI AZT KAPJA AMIÉRT MEGDOLGOZIK!!!!!!!
2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó szerintem ez egy nagy hülyeség,hogy mindenki azt kapja amit megdolgozik..

ha megjátszanám magam,akkor biztos lenne normális csajom(bár szerintem az nem lenne normálisnak tekinthető ebből a szempontból,mert nem a rendes önmagamat szereti..)

szóval..

2014. máj. 27. 19:55
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
pedig akkor nem dolgozol meg érte. a rendesség nem erőfeszítés
2014. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!