Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat szakértőt szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szakértőt szeretnék, tudtok ilyet? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk az én hibám és szeretném visszakapni és szeretnék kikérni egy párkapcsolat szakértő véleményét, nagyon megköszönném ha írnátok nekem ilyeneket és esetleg telefonszámot is, nagyon megköszönném, én akárhogy is kerestem a neten csak párat találtam de azok nem válalnak már :(
2014. máj. 27. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy van ilyen. Szerintem ide is leírhatod mi történt.
2014. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
ha mar szakitottatok, akkor mar nem kell parkapcsolati szakerto, annak vege van. 'visszacsinalni' ezeket a dolgokat a legritkabb esetben lehetseges. lepj tul ezen, mert csak megkeserited az eletedet (meg az ovet is).
2014. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van, csak jó drága, általában min. 8 e Ft az órabérük.

Én is ilyesmivel szeretnék foglalkozni, nekem még nincs kiépített praxisom.

Itt a GYK-n sok topicra válaszolok, meg tanácsadó rovatokban is.

Szerintem is írd ki ide.

2014. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kiket találtál egyébként és hogyhogy nem vállalnak már?
2014. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
REndben köszi hát én egyszer leírtam, a barátnőmet sokszor megbántottam, és annyiszor adott már új esélyt hogy nem ad még egy leges legutolsót pedig változtam tényleg váltotam de nem hiszi el, és ez teljesen érthető :(( utálom magam amiket tettem de én szeretném visszakapni mert nekem már csak ő maradt :(( én úgy gondoltam hogy előről az egészet most barátok vagyunk és elhívnám sétálgatni utána meg randi és reméelkm egyszer visszakaphatom mert nem tudok nélküle élni :((((
2014. máj. 27. 09:03
 6/15 anonim ***** válasza:
2: Gondolod, hogy ez a válasz segített a Kérdezőnek?
2014. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5: Akkor azt kéne tudnom, mikkel ártottál neki, amik miatt elhagyott?
2014. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sokszor hazudtam meg nem védtem meg de ez nem az én hibámból de engem okol de nem is ellenkezek vele az igéreteimet nem tartottam be, tudom gerinctelen vagyok de szívbeteg vagyok és úgy volt hogy meghalok és annyi stressz volt rajtam :(( de most már rendben vagyok csak őt kell visszaaszereznem és soha többet nem bántom már két hete nem bántottam meg mióta hejre jöttem de tegnap előtt közölte hogy nem tudja megemészteni amit tettem :((
2014. máj. 27. 09:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy mindig szeret de erőszakoskodtam és rá akartam erőltetni hogy kapjak még egy esélyt és azóta egyre jobban nem szeret de én mindent megteszek szerintetek ha valóban szeret és hiányzok neki lehet még esélyem?
2014. máj. 27. 09:09
 10/15 anonim ***** válasza:

"Sokszor hazudtam meg nem védtem meg de ez nem az én hibámból"

Ezt elmondnád részletesebben, kérlek?

Azt is, hogy milyen ígéreteidet nem tartottad be.

2014. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!