Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nem helyes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem helyes, de visszajön hozzám?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Van egy férfi az életemben, aki nagyon megfogott. Kölcsönös szimpátia van kettőnk között. Tudom, hogy ő is ugyanúgy kedvel,mint én őt. A probléma csak az, hogy neki van párja. A párjával távkapcsolatban él egy féléve, ritkán találkoznak és más egyéb nehezítő körülmények is vannak náluk. Szoktunk találkozni hétvégén, szeretek vele lenni jól érzem magamat vele.Ő is ezt mondja, és a beszélgetéseink alkalmával mindig előjön az, hogy ha nem így alakult volna már régen együtt lennénk.Pár hónap múlva odaköltözik a párjához és egyszerűen csak azt szeretném tudni, hogy csak egy pótlék vagyok neki aki itt van amikor hiányzik neki a párja vagy esetleg az eszébe leszek neki, hiányozni fogok és vissza jön hozzám? Nem történt semmi közöttünk, egyszer lett volna olyan helyzet de visszautasítottam mert én nem akarok így tőle semmit, hogy párkapcsolatban él.



2014. máj. 27. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, h csak egy pótlék voltál neki és nem akart tőled többet, mert ha annyi problémáik vannak és plusz közéjük áll a távolság, akkor már veled lenne és nem vele. Szerintem gyorsan felejtsd őt el,főleg h párja van aki fogadok, h mit sem sejt a ti összejárásaitokról és még ha nem is történt semmi, akkor is rosszul eshet a másiknak, h háta mögött a párja egy másik nővel találkozgat!
2014. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem esne jól neki. Csak olyan figyelmes velem, és tényleg érdeklődik. Ezért nem tudom eldönteni.
2014. máj. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!