Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy túl érzékeny vagyok? Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Vágyok egy normális férfira aki viszont szeret engem, még jobban mint én őt. Szeretnék majd idővel később házasságot is. Sokat álmodozom erről. De mivel értek csalódások már egy férfiban sem tudok megbízni. Nagyon érzékenyen érint hogy ha valaki elhagy, vagy hogy ha nem lehet segíteni a kapcsolaton én szakítok vele.
2014. máj. 27. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért szeressen jobban mintte őt?:)))....abszurd
2014. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális egy egészséges határig. Ha jön egy olyan ember, akiben pedig illene megbíznod, de nem tudsz, akkor ne csodálkozz azon, hogy sosem találsz rá leendő férjedre.
2014. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én örülök ha van ilyen lány :)
2014. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én hasonlóan vagyok, csak pasi... de ez tündérmese :D

2014. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!