Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló, háromgyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, háromgyermekes anyának ugye semmi esélye párt találni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél: komoly, vagy laza kapcsolatot. Komolyra nyilván nehezebb, de az sem lehetetlen. Sok sikert!
2014. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Nagyon nehéz. Még egy gyerekkel is nemhogy 3-mal.

A kicsit idősebb korosztályban érdemes keresgélned a bőven 40 felettieknél.

2014. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van esélye, bár kevesebb.

Ha emellett nagyon csinos vagy akkor persze több.

Fotót privátban?

2014. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem simán van esélye párt találni, csak nehéz de ne add fel.
2014. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Hogy' nézel ki?
2014. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem küldök fotót, ne haragudj, de azt mondják, szép vagyok (de ez ugye relatív). A kérdésem oka az, hogy mindketten tudjuk a férjemmel, hogy a kapcsolatunk már réges-rég lakótársi viszony, nem több. Sajnos az anyagiak tartanak össze, ez a másik dolog. Ha elválunk, nincstelen leszek. Soha nem gondoltam arra, hogy gyűjtögetnem kéne, hátha egyszer csak hopp, nem lesz férjem. Tehát a kérdésem máris módosul: egyedülálló, szép, nem hülye, de kevés anyagival és 3 gyerekkel rendelkező nőnek ugye nincs esélye párt találni?
2014. máj. 27. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen korosztályból szeretnél. Huszonéves fiatal férfi szinte kizárt, hogy 3 gyereket a nyakába vegyen úgy, hogy neki még egy sincs. Az idősebb korosztályban könnyebben találhatsz de valószínű ott is inkább elvált férfiakat fogsz találni akiknek ugyancsak van gyerekük.
2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Mindenkinek van eselye!:)

Teged valaki a gyerekeiddel egyutt fog szeretni!:)

Csak legy nyitott es ne felj kezdemenyezni :)

Nem lesz egyszeru de soha ne mondd hogy soha ;)

2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok huszonévest, hiszen 30 felett vagyok. Az az igazság, fogalmam sincs, hol kéne keresnem, hiszen a gyerekek miatt egyelőre nem tudnék eljárogatni, stb. Van, akinek sikerült netes társkeresőn, vagy ott tényleg csak szexorinentált alakok nyomulnak, akiknek az az első kérdése, hogy mekkora a mellbőségem? (Nem az én tapasztalatom, még nem néztem körül ilyen helyen.)
2014. máj. 27. 13:05
 10/14 anonim ***** válasza:
amellett, hogy nehéz lesz, azért az sokat fog dobni a saját önértékeléseden, meg az elmúlt ínséges időkön, hogy ha akár mint szexpartner leszel kapós...
2014. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!