Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid, tömör leszek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm.

1 hónapja járunk.

A barátnőm barátnője úgy érzem rossz hatással van a kedvesemre.

Félre hívja, meg mikor a drágámmal vagyunk akkor is csak egyfolytában beszél, de az a poén, hogy erre még a csajom is vevő.

Engem ez zavar, nem tudom mi a bránert csináljak..megtiltani nem akarom hogy barátkozzon a bnőjével, de kezd a fa..om tele lenni már vele.

Néha úgy érzem mintha szét akarna minket szakítani.

Ennek a lánynak van egy testvére, 24 éves, és úgy érzem kedveli a bnőmet, mi még csak 16 évesek vagyunk, de a gyereknek bejön a lány, nagyon remélem nem fog rástartolni meg ilyen, mondjuk a csávókámnak van barátnője, 5 éves kapcsolata..szóval nem tudom..

szerintetek van mitől félni?


2014. máj. 27. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
valóm*
2014. máj. 27. 21:36
 2/4 anonim válasza:
54%
hat te hulye vagy
2014. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
öreg vagyok én már ehhez
2014. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bízz a párodban, ha szeret, akkor az idősebb srác hiába környékezi meg, nem fogja érdekelni. Nagyon fiatalok vagytok még, és csak egy hónapja jártok, szóval ebből még bármi lehet, de kár idegeskedned, ha a lány mást akar, nem sokat tehetsz ellene, ezért bízz abban, hogy veled akar lenni. És ha úgy érzed, szeret téged, akkor nyugodtan beszélhetsz vele a barátnőjéről, ha őszintén elmondod az érzéseidet (ne legyél bunkó), nem fog haragudni miatta, és biztos igyekszik majd változtatni, hogy te is jobban érezd magad.
2014. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!