Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25. születésnapjára mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25. születésnapjára mit vehetnék a páromnak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Láttam már itt 1000 ilyen kérdést, de normális választ nem. :(

6 éve vagyunk együtt. Szinte együtt élünk. Szeptemberbe lesz a születésnapja, de én már karácsonyi ünnepek óta ezen töröm a fejem. :)

Ismerem nagyon is jól viszont nincs kedvenc hobbija, nagyon nehéz eset :) mindig mást kedvel. Most sportol. talán ez az amit már egy ideje űz. Valami emlékezeteset akarok neki. Nem cicistortat, meg óvszert meg ilyen hülyeségeket. Valami komolyat, felejthetetlent. :) tippeket kérnék. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

Elina

23/L



2014. máj. 27. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egy hete a tengerparton

ti és a tenger

2014. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6 éve vagytok együtt,akkor már csak ismered,hogy milyen ember és mire vágyik,mit szeret.Néha elég egy kis apróság is,hogy érezze,hogy szereted és gondoltál rá.
2014. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*hetet
2014. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A vadmacskat gyakran megkapja. És nagyon is ismerem. Mondom hogy különlegeset akarok. És tippeket kérek. :) a tengerpart nem is rossz csak annyi keresetek nincs :( nemtudtok véletlenül helyeket ahol pl extrém sportokat ki lehet próbálni?
2014. máj. 27. 22:49
 5/11 A kérdező kommentje:
* keresetem
2014. máj. 27. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Vidd el jet-skizni.
2014. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És Magyarorszagon hol találok ilyenen helyeket? :)
2014. máj. 28. 03:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg slackline?:)
2014. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A slackline egy nagyon erdekes sport , aki nem ismeri irja be youtube-ba vagy google-ba :)

Lehet venni kezdocsomagot Decathlon-ban es Lidl-ben vagy Aldi-ban is ha jol tudom.

A mi csaladunk 5 eve uzi ezt a sportot es soha nem talalkoztunk meg olyan emberrel akit ne erdekelt volna ;)

15/l

2014. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Otodik es hatodik is en voltam :)
2014. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!