Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelt a barátom?

Figyelt kérdés
Barátommal összejöttem és 6 hónap után elhagyott egy nőért. Nem raktuk ki a facen hogy kapcsolatban vagyunk, másik lánnyal rögtön, onnan tudtam meg hogy ejtve vagyok. Később megkeresett és bocsánatot kért és még szerettem visszafogadtam. Ekkor se raktuk ki hogy kapcsolatban vagyunk. Erre megint 6 hónap után elhagyott egy másik nőért, akivel később kirakta hogy kapcsolatban vannak. Én kértem hogy mi is amikor együtt voltunk hogy rakjuk ki de nem akarta. 2. lány találkozott az exem öccsével és annak lányával és fiával. Én csak az apjával futottam össze. Szerintetek?
2014. máj. 27. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

te nem barátnő voltál, csak egy pótlék. felejtsd el ezt a pofátlan barmot.

21/L

2014. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez fájni fog, de szerintem te csak a szexre kellettél neki. Bulizni meg közösségi helyekre mentetek rendszeresen, barátainak bemutatott, mentetek a barátaival együtt valahová??? Ezekre a kérdésekre magadnak válaszolj.
2014. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aludj egy jot... szia!
2014. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

másik lánnyal rögtön, onnan tudtam meg hogy ejtve vagyok.


LOL...


élőben azért találkoztatok?

2014. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen minden héten,
2014. máj. 28. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
ismerős érzés:( nekünk sincs kirakva fészre, ez engem nem is zavar annyira. de ő pl be se mutatott a szüleinek, én meg már tesómnak, anyának igen, a család többi részének is szivesen bemutatnám de vhogy sose jön össze. mintha szégyelné hogy én idősebb vagyok kicsit.
2014. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!