Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom elérni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy az illető ne használjon ki, illetve később belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit ma ismertem meg. Holnap már találkozót beszéltünk meg, nekem régebb óta tetszik, és kimutatja, hogy tetszem neki. Erős gyanúm, hogy csak szexre kellek neki. Mit tegyek? 17/L értelmes válaszokat lécci
2014. máj. 27. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan amit el lehet erni. V erzi, v nem.

Ha meg tudod,h arra kellesz neki,ak az idodet pazarolod es folosleges fajdalmakat fogsz atelni.

Mibol gondolod egyebkent?

2014. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a jelleme, akkor nem fogod tudni megváltoztatni.

Ne a csomagolásba szeress bele, mint a többi.

Ha még a jelleme ellenére is vonz (ergo ki akar használni, még sem távolodsz el tőle), akkor vállald a következményeket.

2014. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem mész bele olyanba, amit utólag kihasználásnak élnél meg, ha utána nem látod többet.

De úgyis ki fog használni, ez már most látszik. :/

Ha érzed, hogy csak arra kellesz, akkor az általában úgy is van. Ha ez nem oké neked, akkor ne is kezdj vele, mert pár randi és meg fog kapni.

22L

2014. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de azért próbálok tanácsot adni.


Szóval, ha neked fontos a szerelem, és csak szerelemből akarsz vele szexelni, akkor igazából egyértelmű, hogy mit csinálj. Egyszerűen ne feküdj le vele, amíg meg nem győződsz róla, hogy ő is szeret téged, és ezt ki nem mutatja. Vagyis randizgass vele, de ne feküdjetek le. Ha elég kitartó, akkor valószínűleg komolyan kellesz neki, ha viszont egyből rád akar mászni, és te nemet mondasz, akkor hagyni fog téged, és keres magának egy könnyűvérű csajt. Azaz ha tartózkodó vagy vele, előbb-utóbb kimutatja a foga fehérjét.


Szerintem az az igazi női viselkedés, ha a nő egy kihívás, ha meg kell hódítani. Ennek megfelelően pedig tud nemet is mondani egy pasinak, attól függetlenül, hogy a pasi tetszik neki. Hagyja magát ostromolni, és amikor meg van győződve róla, hogy a fiú már megőrül érte, csak akkor "enged". Az ilyen nőnél esélye sincs az olyan pasiknak, akiknek "csak arra kell".


Persze sok pasi el tudja játszani a szerelmest, de ez más kérdés :d

2014. máj. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
#4, szívemből beszélsz :)
2014. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!