Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak, ha a párom nélkülem szeretne bulizni?

Figyelt kérdés
2 éva vagyunk együttés fél éve élünk együtt, most volt egy nagy veszekedésünk és 1 hétre anyához költöztem. A névnapomra nem vett semmit ezt azóta sem pótolta és nagyon fáj. Ideje rám nincs, mert reggel 7től este 6ig dolgozik nekem pedig jelenleg nincs munkám. Rosszul esik, hogy csak úgy kijelentette, hogy mennek Pestre bulizni, ami 150km-re van innen. Tudja, hogy már régóta szeretnék menni, de az én barátaimat ez nem nagyon érdekli és eddig úgy volt, hogy majd vele az egyik hétvégén elmegyünk. Nagyon fáj és féltékeny vagyok is. Csak 1 barátjával megy aki szingli. Tudom, hogy ott rengeteg szép lány van és bármit csinálhat. Sajnos ilyenkor nem mindig lehet bízni a pasikban. Nem mondtam rá, semmit csak hogy: oké. De nem igazán vagyok nyugodt. :( Mit kéne tennem?
2014. máj. 28. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm ugyanilyen mint te. Fél nehogy hülyeséget csináljak amikor a haverokkal megyek, hiába mondom, hogy nem kell más. Igen egyes pasik nem megbízhatók de ne általánosíts!
2014. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, h már egy ideje te is elszeretnél menni bulizni és szeretnél velük menni. Nem ciki, ha ennyi idő után ezt megkérdezed, hisz már együtt is éltek. Mondd meg neki, h rosszul esik, h egyedül megy és téged nem hívott és azt gondolod, h ez az elmúlt veszekedés miatt van. Mindent csak őszintén! :) Anélkül nem oldódik meg semmi, ha magadban tartod a dolgokat! :)
2014. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéljétek meg hogy neked ez rosszul esik mert te is mennél vele. Miért költöztél el? A névnapod miatt vesztetek össze?
2014. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a baj hogy nagyon alárendelt vagy, ha a srác hazahozna egy csajt hogy na most már pedig hármasban fogjátok nyomni, akkor attól tartok arra is csak okét mondanál :D nah persze ez kicsit túlzás de láthatod hogy az van amit ő akar, kicsit te lökd el magadtól, ha nem keres akkor van jobb dolga is, van is egy ilyen film hogy 1 hétig bármit megtehetnek a férjek, na mindegy , szóval szerintem ha tényleg nagyon rossz a helyzet akkor nyiss mások felé , ismerkedj, nem muszáj csak férfiakkal, akárkikkel :) különben mennyi idősek vagytok?
2014. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 25. Nem a névnap miatt van, csak aznap történt. Sajnos sokszor piszkál , mint ma reggel is azzal nyitott: Tudod mi a feladatod? Magyarul h takarítanom kell.Azt mondta h neki levegőre van szüksége. Nagyon rossz mert nagyon szeretnék menni, de tudom, hogy azt fogja mondani, hogy nem mehetek, mer múlt héten is a barátaival volt és akkor sem mehettem velük bowlingozni. Én szoktam egyedül menni bulizni, de nem szeretek nélküle csak mindig akkor dolgozik, amikor an vkinek a szülinapja.
2014. máj. 28. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenned? Azonnal lelépni ettől az alaktól. Ne haragudj, de egy pillanatig sem tudlak sajnálni. Tisztán látszik hogy ez a gyökér kihasznál, és semmibe vesz. És te ezt szó nélkül tűröd. Igen, valószínűleg az sem fogja érdekelni ha félrekefél. Mivel semmit nem jelentesz neki. Szóval óva intelek attól, hogy egy ilyen kapcsolatban gyereket szülj, vagy elkötelezd magad. Lépj amíg nem késő. Különben te leszel az újabb hátrányos helyzetű terrorizált magyar anyuka.
2014. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a veszekedés óta haragszik rád, és így áll bosszút. Direkt csinálja, hogy fájdalmat okozzon. És hogy rákényszerítsen, hogy te mutasd ki azt, hogy ő hiányzik neked. Az a baj, hogy egy párkapcsolatban ez a rossz játszma. (Valójában bármelyik kapcsolatban az, de mindegy)

Meg kellene beszélni felnőtt módjára, meghallgatva a másikat, megértve az ő nézőpontját, engedve, hogy igaza legyen neki is.

2014. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is biztos, hogy én nem hagynám, hogy így beszéljen velem, tök mindegy melyik fél vagyok...
2014. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!