Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akivel fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akivel fél éve együtt vagyok az exével akivel 6 éve szakitottak és azóta egy csók se volt köztük de mégis tartják a kapcsolatot mint jó barátok, ez mennyire normális? Hogy tudnám ugy felfogni ezt a dolgot h ne zavarjon?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
sehogy, ez mindenkit zavarna, engem is zavart.....ez ilyen.
2014. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha két ember attól, mert véget ért köztük valami, attól még nem lesznek halálos ellenségek.
2014. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó csak engem meg rohadtul idegesít evvel mit tudnek kezdeni?
2014. máj. 28. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit, csak figyelj, hogy miket beszél róla.

Ha közömbös dolgokat, akkor nincs baj.

2014. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Gondolj bele esetleg, hogy ők jártak együtt, de végül téged választott, mert te kellesz neki, te teszed boldogabbá. A sráccal meg próbálj emberi kapcsolatot kialakítani, ha egy társaságba kerültök, beszélgess vele, mint egy akárkivel, aki a baráti körbe kerül.


Teljesen egészséges, ha egy párkapcsolat után megmarad a barátság, sőt szerintem Ez a normális.

2014. szept. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is normális és érett dolog. Nem kell úgy működnie, mint egy rossz sorozatban, hogy az exek rögtön ellenségek legyenek...
2017. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!