Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha évek alatt valaki többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek alatt valaki többször csalódik nagyot, a kudarcot túlságosan negatívan éli meg, és végül teljesen kiábrándul, feladja, az is elképzelhető, hogy rossz nemnél próbálkozik? (25/F)

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, az csak azt jelenti, hogy túl könnyen feladta és gyenge, még mindig azt hiszi, hogy körülötte forog a világ és bármi rossz történik az kifejezetten ellene irányul, stb., éretlennek is lehetne nevezni.
2014. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sose nyisd ki a hátsó kaput...gondold végig azért annyira nem lehet rossz a helyzet...ha meg mégis átesel egy ponton akkor valahogy odajutottál vissza is tudsz jutni.
2014. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"...valaki többször csalódik nagyot, a kudarcot túlságosan negatívan éli meg, és végül teljesen kiábrándul, feladja..."


Ezt a helyzetet én is átéltem már. Bezárkóztam, és szándékosan nem nyitottam a lányok felé. 2 év magány után most mégis szerelmes vagyok!

Igaz nem valami rózsás a helyzet, de legalább tudok róla! :D


Szerintem ezt csak az elkeseredettség miatt érzed így! Fiatal vagy még, hidd el, még toppanhat be az életedbe váratlanul olyan lány, akiről csak álmodtál!

21/f

2014. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már barátnőd, aki megcsalt és kihasznált? Ha még nem, akkor semmit sem tudsz a kudarcról és kiábrándultságról.


Egyébként pedig pszichológus...

2014. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert 25 évesen nem volt bnőm még nem leszek meleg.. inkább az örök egyedüllét.
2014. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Kezdj ki azonos neműekkel, aztán majd látod a reakciót! :D
2014. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!