Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelembe esni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Járok egy gyönyörű, kedves, intelligens lánnyal, akiben tényleg maximálisan megbízhatok. Úgy érzem, nem érdemlem meg a szerelmét, mert bár remekül megvagyunk, nem tudom kijelenteni, hogy szerelmes lennék belé. Előtte 2 lánnyal jártam, hasonló volt a helyzet.
2014. máj. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a szerelem?

Kell, hogy legyen a másikban olyan, amitől csodálod őt, tényleg őszintén, nem azért mert kell. Ez az alapja. Na meg a szexuális vonzalom.

2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretem, értékelem őt, a szexuális vonzalommal sincs gond, igyekszem mindent megadni neki, mégis hiányzik valami. A bizsergés, az, hogy megvesszek, csak hogy láthassam őt, ilyesmi.
2014. máj. 28. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírásod olyan, mintha egy szófogadó fiú lenne, aki a kötelességét teljesítené, és nem azért van a kapcsolatban, mert benne akar lenni.


Nekem akkor volt ilyen érzésem, amikor felfedeztem olyan dolgokat a páromban, amik nem tetszettek, de nem voltam hajlandó szakítani vele, ezért elviseltem, és nem is beszéltem meg vele eléggé, hogy megoldódjanak.


Nem tűnsz boldognak. Az pedig csak annyit jelent, hogy nem azzal vagy együtt, akit tényleg akarsz, nem azt csinálod, amit tényleg csinálni akarsz.


Nekem át kellett esnem néhány kapcsolaton, míg most eljutottam oda, hogy kezd megformálódni, hogy milyen lánnyal is szeretnék együtt lenni. Leírtam egy papírra szépen a tulajdonságait, és most lesem, hol bukkan elő. addig meg magamat építem, hogy méltó is legyek rá, amikor az életembe lép.

Ez a legközelebbi, amit válaszként fel tudok ajánlani...

2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!