Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jó tippek, tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó tippek, tanácsok vannak arra, hogy hogyan tegyük túl magunkat az első nagy szerelmen? Neked hogy sikerült felejteni?

Figyelt kérdés

Mikor jött el az a pont,mikor már tényleg nem éreztél semmit?

Az első komoly kapcsolatom ért véget 2 év után kb 2 hete.

Sok volt a veszekedés,felgyülemlett minden és kimondtuk,hogy akkor legyen vége.Utána írt,hogy szerinte is csak hitelen felindulásból volt, s kis idővel ha lenyugszunk minden rendbejön.

Ezzel a reménnyel magamban, írtam neki egy hét után,hogy nem tudok nélküle élni,próbáljuk meg és ha mindketten kicsit engedékenyebbek leszünk menni fog.

Erre ő már teljesen rideg volt,s többször is mondta,hogy ne haragudjak,de ő nem szeretné újra kezdeni. Úgysincs ideje semmire a suli mellett,addig biztosan nem akarja.

Ezt úgy vettem ki,hogy kijárja a sulit,majd ha úgylátja,hogy van ideje visszajön,de addig lesz@r.

Azóta harag van bennem,viszont mindig eszembe jut,hogy a sok közös dolog amit együtt átéltünk,és hogy szünetekben együtt voltunk,most meg csak úgy elviharzik mellettem.Ilyenkor mindig nagyon rosszkedvű leszek,szinte csak sírnék.


Ezt akarom valahogy elnyomni magamban,mit csináljak,hogy ne legyen rossz?Ez fejben dől el,és minél jobban arra gondolok,hogy nincs értelme sírni utána mert nem szeret,akkor idővel tényleg ezt fogom gondolni?

Nektek mi segített? És szerintetek nem csak kihasználás a részéről,ha úgy gondolja,hogy ha leérettségizett akkor visszajön?Vagy higgyek abban,hogy "aki szeret úgyis vissza talál hozzád" vagy ha szeretne nem menne el?Mit gondoltok?

Ősszel lesz 12-es én 17 L


2014. máj. 28. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Én egy fél éve szakítottam az elso barátommal, három évig voltunk együtt. Mostanában már keveset gondolok rá, de mikor eszembe jut, büntudatom lesz, hogy én rontottam el... Így azt gobdolom, hogy szerintem én még mindig nem léptem túl rajta... :/ sok sikert :))
2014. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
több mint 2 éve szakítottunk, azóta volt más (több mint 1 éves kapcsolat), de még mindig nem vagyok túl az elsőn, emiatt is lett vége az utána levő kapcsolatnak. nem tudom, mikorra felejtem el :(
2014. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pasi vagyok, bár nem volt járás, részemről jól belebolondultam. Éveket vártam rá, majd jól szétcseszett mindent. 20 éves voltam, szinte pont egy év kellett elfelejteni. Azon a nyáron valahogy elmúlt.
2014. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!