Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van most köztünk? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most köztünk? Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok én szeretem őt de most nem tudom ő mit érez. Akibe szerelmes vagy arra vagy aki a legjobb barátnőd fiú esetében hogy olyan vagy mint egy testvér?

Figyelt kérdés
Van amikor olyan jól el vagyunk egymással sokat beszélünk sokat vagyunk együtt. de van amikor szinte észre se vesz és nem is mondunk egymásnak egy szót sem.és ezt most nem értem mert én szerelmes vagyok belé meg azt is tudom hogy ő is szeret valakit csak nem tudom kit mert nekem azt szokta mondani hogy benned bízom a legjobban meg olyan vagy nekem mint egy testvér
2014. máj. 28. 21:15
 1/2 Igazmondó666 ***** válasza:
van esély rá hogy belédszeretett, de valami okból fél elmondani, szorítsd sarokba és ne adj neki más lehetőséget csak azt hogy megmondja
2014. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2014. máj. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!