Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elvesztettem az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvesztettem az egyetlen ember akit szerettem, hogyan éljek tovább?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve vesztettem el, azóta nem tudok tovább lépni. Egyre jobban leszek keserűbb, és már senkit se tudok szeretni. Mit csináljak h újból olyan legyek mint előtte, amikor még nem volt senkim az életben. Mivel Ő volt az egyetlen eddig, és nagyon úgy néz ki h utolsó is.

2014. máj. 28. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

írd le az egészet.

hogy mi volt.

korotok?

2014. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért vesztetted el őt? Pedig tovább kell lépni, ha kell akkor tudatosan.
2014. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretném részletezni, nagy a kórkülönbség, többet nem szeretnék írni róla. Csak az már tuti h nem leszünk együtt többé, tovább kellene lépnem, és 2 éve nem sikerül...
2014. máj. 28. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
itt a gyikot mindenki elvesztette már az egyetlen emberét és mégis túléltük, Üdv a klubban
2014. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 éve nem is élek, én már akkor meghaltam
2014. máj. 29. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!