Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek attól, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól, hogy egyedül leszek még sokáig?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, régebben volt 2 kapcsolatom, utóbbinak is három éve szakadt vége, tömény másfél hónap ismerkedés után. Ezeken kívül csak egyéjszakás kapcsolataim voltak azóta, jelenleg meg kétségbe vagyok esve, hogy nekem sose lesz kapcsolatom. Nem hoz a sors olyan szituációt, ahol rátalálnék egy olyan emberre akivel kapcsolatba léphetnénk. Az egyéjszakásokkal se tudom, hogy mi legyen, lehet hagynom kellene őket, lehet nem... Nem tudom eldönteni, mivel volt hogy hagytam őket vagy egy évig de csak azt eredményezte, hogy teljesen bezárkóztam, rosszul éreztem magam. Viszont nem megoldás, kapcsolatra meg mintha képtelen lennék, barátaim sincsenek jóformán, egyedül vagyok. Hogyan tudnék ebből az ördögi körből kilépzni? Se barátok, se pasi? Hogyan juthattam el ideáig, amikor másnak még az első, sokéves kapcsolata is megvan???

Az a kulcsa, hogy úgy nézzek ki, mint aki gazdag, tökéletes élete van és minden vágya egy boldogabb élet és akkor bevonzom? Mert a természetem miatt (nem vagyok egy "újjongok mindenen" tipus, enyhén fogalmazva, pedig szeretnék az lenni :D ) nehezen tudnék hosszútávon így viselkedni, már javultam viszont...



2014. máj. 29. 20:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha van valami könyv, amit ha elolvasok segítene, akkor írjátok le légyszi :)
2014. máj. 29. 20:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen gondolkodással sokáig leszel még egyedül. Nem ártana normális pasiknál kezdeményezned, még akkor is, ha elsőre visszalöknek.
2014. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos én szivesen megismerkedek veled :)

Hol laksz?Privátba írd ha akarod


18/F

2014. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nehéz lenne olyan pasikkal kezdeni, akik teljesen normálisak. Úgy érzem hasonló emberre van szűkségem, mint én vagyok.
2014. máj. 29. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Ejha! Hááát pasi ügyben egy privát segíthet.Barátkozni azokkal próbálj akiknek hozzád hasonló értékrenddel bírnak,vagy egyszerűen akiket jófejnek gondolsz.Mások nem fognak nyüstölni,mondván hogy nem látszik rajtad hogy szükséged lenne rájuk,úgyhogy neked kell kezdeményezned;)
2014. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írhatnál privátot ha gondolod. Szívesen ismerkednék ha nincs ellenedre :)
2014. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az segítség lehet neked, akkor el tudom mondani, hogy velem mi volt, eléggé hasonló a történet, talán segíthet.


A másik dolog pedig, hogy szívesen ismerkednék. Így hogy hasonlóságot vettem észre a Te és az én történetemben talán jobban megértenénk egymást.


Ha gondolod írj.


23/F

2014. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélhetni,írj nyugodtan.
2014. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szinte szó szerint, mintha én írtam volna(kivéve az egyéjszakás dolgok részt).Lassan már kezdem azt érezni, hogy velem lehet a baj. Hosszabb kapcsolat nekem sosem jött össze, hol egyikünk, hol másikunk nem akarta folytatni. De a barátok terén se sokkal jobb a helyzetem, mintha nem tudnám őket "megtartani".Eleinte minden szép , majd mintha már nem lennék elég érdekes számukra... Az is lehet, hogy az a baj h más értékrendűekkel próbálok barátkozni...Őszintén szólva magam sem tudom, hogy ebből hogy lehetne kilábalni.Pár igaz barát ebben segítene tudna, de ugye ez sincs, meg párom sincs...

A környezetemben én is azt látom sajnos, hogy mindenki tele van barátokkal(legalábbis látszólag mindenképp), meg mindenkinek 2-3 éves kapcsolata van, együtt élnek, tervezik a közös életet, ehhez képest nekem még a leghosszabb kapcsolatom is alig haladta meg a fél évet...

Szóval ha gondolod írhatsz, mivel úgy tűnik igencsak hasonló helyzetben vagyunk..

2014. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*ez lemaradt 20/L
2014. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!