Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel Nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel Nyáron ismertük meg egymást és most kezdtünk el beszélni. És én nagyon beleszerettem. Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Bár félek hogy akkor többet nem leszünk olyan jóba. Vagy hogy az érzelem nem kölcsönös. Vagy bármi.
2014. máj. 29. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, tudom hogy nem jó dolog a visszautasítás, de jobb mintha magadban tartod az érzéseid
2014. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, mert ha összejön, nem hogy ilyen jóban, de még jobban lesztek. :) Szóval hozd szóba neki. Ha már barátok vagyok, az ilyesmit szóba lehet hozni. És vigasztaljon az, hogy ha barátság szinten tartanád, később nagyon bántana a dolog valszeg. Szóval nincs más hátra, mint előre.
2014. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!