Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mindenki így van?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt rengeteget jelentett egy csók, szexet pedig csak azzal tudtam elképzelni akit szeretek, nem csak mint most, hogy mindenkivel aki szimpatikus. Miért lettem ilyen érzéketlen, hogy egy csók már nem jelent semmit, sőt a szex sem igazán, főleg ha nem jó?... Már csak akkor tud érdekelni párkapcsolatilag valaki ha jó vele a szex és a csók. Eddig csak egyvalakivel élveztem a csókot kb 8 férfi közül.
2014. máj. 29. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes, jó csók nélkül én se tudok elképzelni párkapcsolatot..

És a párkapcsolati szex híve vagyok, szóval nem tudom átérezni a problémád. :( F

2014. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!