Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
Már rengeteg csaj megvolt nekem az egyetemen, pedig még csak első éves vagyok. A folyósón egyik alkalommal megláttam egy gyönyörű csajt: hosszú majdnem derékig érő, platinaszőke-barna enyhén loknis haja van, világoskék szemei, amihez feketén sminkel, a szája babarózsaszín ajakbalszammal volt kifestve, rövid farmernadrágban, combig érő fekete csizmában, kivágott csipkés fehér toppal és egy bőrkabáttal, így nézett ki amikor elöször megláttam és eldöntöttem, hogy ő nekem kell. Kérdezgettem egy kicsit, azt mondták, hogy nagyon válogatós lány, és még nem feküdt le senkivel. Amúgy 19 éves. Légyszi segítsetek! Nekem ő kell de olyan elérhetetlennek tűnik! Ja és amúgy van egy pasi akivel mostanában találkozgat, nem tudom mennyire komoly a dolog közöttük. Kérdésem még az lenne hogy hogyan üssem ki a másik srácot? 20F

2014. máj. 29. 23:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kell? Mert akkor menj a francba...
2014. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Remelem sehogy te...nem is irom tovabb nem ilyet erdemel akinek csak arra kell.
2014. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne felnőni 20 évesen és elköteleződni egy komoly kapcsolatban! :) Nem kéne kihasználni az embereket.
2014. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Say My Name ***** válasza:
100%
Szerintem a tanulással foglalkozz ha már felvettek az egyetemre (gondolom mennyire lehet komoly valami lecsúszott főiskola büfészakja) és hagyd szépen békén a normális csajokat. A hozzád hasonló kis taknyok használják ki a normális nőket és teszik őket tönkre. Nem attól leszel nagyfiú mert sok csajt döntöttél már meg kisfiam!
2014. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Már rengeteg csaj megvolt nekem az egyetemen" - nagyon szánalmas ember vagy, remélem tudod.


Továbbá azt is remélem, hogy a csaj rád sem néz, ha volt benne annyi, hogy nem feküdt le idáig senkivel, akkor nem egy görénnyel fogja kezdeni.

2014. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Say My Name ***** válasza:
100%
+ remélem téged üt majd ki valaki nagyon hamar!
2014. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ő a legszebb lány akit valaha láttam és nem tudom mit fogok csinálni ha pont ő nem lesz meg! Segítsetek pleasee!!
2014. máj. 29. 23:54
 8/26 anonim ***** válasza:

Nyugi majd kirugjak mint az osszes 2 kredites szutykot. Aztan majd fizethetik vissza a penzt a butak

es jatszhatnak a farkukkal.

2014. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Na most megkapod kérdező:D
2014. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Segitek. Heréld ki magad. De mégis ezek kellenek a lányoknak.
2014. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!