Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolatban probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatban probléma a nő önbizalomhiánya, a nő miért nem tesz érte, hogy több önbizalma legyen?

Figyelt kérdés

Úgy láttom, hogy nagyon sok az igénytelen, magára enm adó nő, és közben problémáznak, hogy hát a párjuk kevésbé odafigyelő, mint a kapcsaolat eklején, nem bókol már, más nőket néz meg. Közben van rajtuk +5/10/... kg felesleg, kopott fehérneműk, felemás bugyi/melltartó és azt várják, hogy a pasi arra induljon be. De biztos könnyebb rinyálni, mint a legjobbat kihozni magukból. Egy kis sport, smink, belőtt haj, magassarkú, dögös fehérneműk, jó programom, finom vacsora kis borral. Ha a hölgy nőnek érzi magát, és tudja magáról hogy dögös, a legjobb formáját hozza, akkor a párja is igazi nőként fogja kezelni, megváltozik az egész párkapcsolat, szexuális élet.

Érdekelne, hogy azok a nők, akik nem törődnek az ilyesmivel miért nem teszik.


2014. máj. 30. 12:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Én jelenleg azért hanyagolom el magam, mert anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy új ruhákat vegyek, eljárjak edzeni, fodrászhoz, stb.
2014. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem kell minden mozgásformához pénz. És az anyagi gondod ellen miért nem teszel? nem zavar?
2014. máj. 30. 12:25
 3/33 anonim ***** válasza:
73%

Úgy látszik, hogy te egy álomvilágban élsz. Az anyagi gondok ellen nem mindig lehet tenni és pláne nem egyik pillanatról a másikra!


Ha csak kötekedni akarsz, akkor felesleges volt kiírni a kérdést...


1-es voltam.

2014. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kigyúrt pasi vagy és limóval mész a nődért.

Ha már ilyen elvárásaid vannak.

2014. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

nem kötekedni akartam, csak megkéreztem....


Én nő vagyok és nálam ezek alap dolgok.

2014. máj. 30. 12:29
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Hidd el, hogy nálam is alap dolgok lennének (a magassarkún kívül, azt nem bírom), ha megengedhetném magamnak.


De azért azt ne felejtsük már el, hogy egy kapcsolat nem ér túl sokat, ha az adott férfinak ennyire csak a külsőségek számítanak! Nem lehet az ember tökéletes, az nagyon ritka, ha pl. valakin egész életében nincs pár kiló felesleg, stb.

2014. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Engem a probléma nem fenyeget, de valóban:

van egy lestrapált anyuka, akinek alig van ideje magára. Sokan mozgásszervi gondokkal küzdenek, így sportot nagyon meg kell válogatni, ha mellette 3 műszakban dolgozik akkor sokszor nem esik egybe az edzés a szabad idővel... ha nincs pénz nincs új ruci, ha egész nap azért küzdesz, hogy estére minden rendben legyen a családtagokkal és a ház körül, akkor örülsz, ha ágyba zuhansz. De idő is kell, hogy ruhát kiválaszd, ami sok embernek luxus.


Én csak 6 nap dolgoztam 3 műszakban de nekem sem volt magamra időm, a 4. hét után örültem, ha hazaértem, pedig nekem ott volt a főtt étel és a bevettet ágy. Nem kellett mellette a férjemre, a porontyra vagy a háztartásra gondolni...


Szóval respect (tisztelet) a kedves anyukáknak akik ennyi idővel gazdálkodva képesek még a családjukat is ellátni!

2014. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy ha feljön 2-3-4kg felesleg, mert az semmi, hanem ha nem tesza hölgy azellen, hogy mégtöbb legyen. A magassarkút a hálószobában is be lehet vetni, akár egy 3perces tánc erejéig is. Egy olcsó Rossmanos sminkszett kijön 5000FTből, youtube-on rengeteg videó van, hogy pl. papírral hogyan lehet a hajat becsavarni hajsütő nélkül. A kínai boltokban biztos vannak fehérnemű szettek már 2000Ft körül, szerintem csak hozzáállás kérdése.
2014. máj. 30. 12:38
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket valahogy mindig nők írják ki, és természetesen olyanok, akik még véletlenül sem olyanok, mint a fenn tárgyalt típus. Sok az oktalanul igénytelen nő, de sosem tudhatod, hogy akit épp bírálsz, az milyen életszakaszban van. És igen, ilyenkor legyen megértő a kedves férfi is, mert nem csak a külsőségek számítanak, és elvileg azért is vagyunk együtt, hogy támogassuk egymást a bajban, ha kell.
2014. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#7, ebbe szerintem ne menjünk bele, mert a gyerek szerintem luxuscikknek számít minimal/alacsony bér mellett... De ez másik téma és nagyon mások a vélemények. A másik meg, hogy mindenkinek arra van ideje, amire fordít időt. Nem arra gondoltam, hogy naponta 2 órát kell egy nőnek töltenie a fürdőszobában...
2014. máj. 30. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!