Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy csak testvérként tekintek a pasimra? Nagyon gáznak érzem, megbántani sem akarom.

Figyelt kérdés
A szex sem a régi már... viszont simán megtartanám vele a jó viszonyt, közös albérlet, meg együtt mehetnénk ki külföldre dolgozni is. Jobb, mintha egyedül mennék, vagy ha ő menne egyedül, mert így ott lennénk egymásnak. Érzelmeim azonban szerintem még vannak, mert akkor nem tudnék féltékeny sem lenni, vagy nem?

2014. máj. 30. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
meguntad és birtoklási vágy
2014. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg együtt vagytok, nyilván féltékeny vagy. De ha így érzel iránta, nem tisztességes dolog abban a tudatban tartani, hogy szereted.
2014. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem az... de az egyetem rovására írom, ez az utolsó év, a legnehezebb vizsgák mostanra maradtak, meg aztán jöhet a munkanélküliség, sokan szültek már az én koromban, én meg erre nem állok készen... szóóval... nem könnyű. Na meg nem könnyű a szakítás...
2014. máj. 30. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szimplán praktikus okokból szeretnél vele maradni, de ha elolvasná azokat a dolgokat, amiket leírtál, szerinted mit szólna? Vagy ha tegyük fel fordított esetben lenne így. Ez a dolog csak akkor működhet, és csakis akkor nevezhető tisztességesnek a hozzáállásod, ha megadsz neki érzelmi téren mindent, és nem fogsz más pasik után kajtatni mellette, mert kell az izgalom, meg a rózsaszín köd. De nem látok erre sok esélyt, mert eleve nem pasiként tekintesz már rá.
2014. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha nem csalnám meg. Ez tuti. Van tartásom.
2014. máj. 30. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam, én szakítottam.

Tudtam, ha vele maradok, akkor nem lesz pofám másokkal ismerkedni, így nem csak az ő esélyeit, hanem a saját esélyeimet is keresztülhúzom a boldogságra.

Csak egy életed van, becsüld meg.

2014. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!