Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél hamarabb elakarom felejteni, de nem tudom. Nincs sportom, de nem is akarok sportolni. Csak itthon vagyok egész nap és gépezek és nagyon nehezen megy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Muszáj elfelejtenem. Nem szabad szerintem egy olyan lánnyal foglalkozni aki még köszönni sem köszön vissza,ha köszönök. Szóval hogy lehet minél gyorsabban elfelejteni? Nincs túl sok barátom, nem csavargok, de itthon szoktam néha edzeni és az sem segit. 13 f
2014. máj. 30. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nőj fel.
2014. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz barátokat, mozdulj ki velük, éldd az életed
2014. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Légy vagány!Az bejön a csajoknak!)

És sportolj!!!

14/l

2015. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mit akarsz te a lányoktól 13 évesen?

Látod,ebből tanulsz és máskor majd jobban meggondolod a dolgokat! ;)

2015. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!