Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segiitsetek kérlekk! Újra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiitsetek kérlekk! Újra és újra beleszeretek a volt barátomba, akárhányszor meglátom. Mit tegyek ellene? Lehet, hogy ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

3 hete lett vége,vagy talán kicsit több is.Sok volt a veszekedés és egy ilyen alkalommal kimondtuk.

Nagyon szerettük egymást, első nagy szerelem és komoly kapcsolat mindkettőnknek.Úgy gondolom emiatt is volt annyi gond,hisz tapasztalatlanul nem tudtuk mikor mit és hogyan kezeljünk.

Rá egy hétre írtam neki,hogy nem bírom így, és ha mindketten változnánk akkor sokkal jobban mehetne minden.

Erre annyit mondott,hogy ő is rosszul van, de amíg nem járja ki a sulit nem akarja velem újrakezdeni,meg azt,hogy megint csak veszekedés legyen.


Akkor haragudtam rá, hogy biztos már nem is szeret,ezért csak hitegetésképp mondja azt,hogy "egy ideig"nem szeretne semmit.


Viszont már úgy gondolom,hogy lehet neki is csak idő kellett megemészteni ezeket a dolgokat. Ezen a héten rengeteget láttam suliban, és mindig nagyon rossz érzésem lesz,szinte sírnék.

Ilyenkor alig tudom visszafogni magam,hogy ne menjek oda hozzá.Mai sulis programon is többször láttam, mikor elmentünk mellette a barátnőimmel köszönt, majd mikor egyedül mentem el,akkor újra köszönt nekem.És többször vissza is néztünk egymásra.

Őrülten szeretem még,nem vagyok képes kibírni,hogy ha látom és egy helyen vagyunk ne menjek oda, mint régen.Mit csináljak?


Írjak neki és mondjam el,hogy rengeteget változtatott rajtam ez a dolog, nem bírom ezt a helyzetet.És hogy már megtanultam megbecsülni,s nem veszekednék annyit?

Te mit tennél,ha még nagyon szeretnéd? Kérlek adjatok tanácsokat:(én 17l ő 18.


2014. máj. 30. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom:

[link]

2014. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha vannak még normális felhasználók ezen az oldalon,kérem csak ők válaszoljanak,nagyon megköszönném...
2014. máj. 30. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!