Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni kúra, tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni kúra, tanácsok?

Figyelt kérdés

Szakítottam bnőmmel. Többször megcsalt sunyiban 3 különbözővel alakkal és hazudozott hónapokon keresztül, szal qrvára átvert. Nagyon depis lettem, nem tudnék megint egy ismeretséget felépíteni, ez is sokáig tartott. Mit tegyek, hogy valamelyest rendbe jöjjek? Filmek, zene, barátok nem boldogítanak, bármit csinálok.

Nem akarok olyanná válni, mint az az amerikai ámokfutó őrült srác.

18/f


2014. máj. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megkeresném őt, ledobnék elé 10.000 Ft-ot és mondanám neki, hogy tedd a dolgod, te r_banc.
2014. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még természetes, h nehéz túllépned akkor is ha a barátaiddal vagy! Én is így voltam. Elmentünk bulizni a barátnőimmel de ha egyik pillanatról a másikra eszembe jutott az átverése, hazugságai és máris nem tudtam magam jól érezni. És igen! Az idő nagyon is segít, ahogy azt mondani szokták! :) Továbbra is járj el otthonról!!! :)
2014. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi.Azt írod a zene nem segít.Mikor velem történt meg ugyanez(kis különbséggel) meg hallgattam egy dalt vagy 5x és pár perc alatt elmúlt a fájdalom.Nem 100% segít, de nekem bevált.Ha érdekel írj és küldök linket a dalhoz.
2014. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél férfi és ne sírj. Örülj h ezt nem 25 évesen élted át hanem még tiniként. Mert itt te szerencsésnek vagy mondható... Ez volt az első nagy pofára esésed. Ebből meríts szépen erőt, menj el futni azt ajánlom... Amikor sírhatnékod van nyomj sprintet. Mutasd magad erősnek, ne törj össze. Ilyenkor kell sokat futni sportolni... leadni a feszkót.
2014. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haverokkal lógj, és ne gondolj feleslegesen az exedre! Próbáld magad minél jobban lefoglalni, idővel majd jobb lesz.
2014. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Basszá' BE
2014. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

6.nak: Már többször is meg volt.

2014. máj. 30. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez idő kell hogy begyógyuljanak a sebeid .Gondolj arra hogy nem érdemli meg hogy kicsináld az idegeidet miatta .A legjobb kúrapedig hogy elfoglald mással magad még ha nehezedre is esik .Sport nagyon jó ! ,strandra menni sétálni ..szóval ilyesmiket.
2014. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Előttem megmondták, hogy az egyik legjobb feszültség levezető ilyenkor a sport, azon belül a box és a futás. A futás zenével még jobb. Én lány vagyok, de nekem pl. az segített még, hogy minden olyan dolog ami rá emlékeztet kirakod, kitörlöd a számát, közös képeket, letiltod stb. a lényeg, hogy ne lásd. Ha ezek megvannak akkor meg, hogy tereld el a figyelmedet, a barátok lehet, hogy úgy érzed nem boldogítanak de ha hívnak magukkal ne mondj nemet ne legyél egyedül. Igazán erre nincs gyógymód, hogy rendbe gyere csak az idő. Egyébként ha szeretnél beszélgetni írhatsz. 19/L
2014. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!