Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglátom azt a pasit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátom azt a pasit aki bejön nekem vagy ha csak vki kiejti a nevét, már felizgultam a srácra, másnál is van hasonló?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy ilyen kis csaj. :))
2014. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, van.:)

Sosem éreztem még így egy fiúval kapcsolatban sem, de ha meglátom egyszerûen olyan dolgokra gondolok, hogy azonnal felmelegszem és elpirulok.:)

Ha rápillantok (pl.) a kezére, elképzelem, mit tudna vele csinálni (mondjuk átölelni, meg na.). Vagy ha rámmosolyog, elképzelem, milyen arcot vágna, amikor ...

Kicsit szégyenlem is magam emiatt, ez az érzés új nekem, pedig nagyon sok fiú tetszett már és egyébként nyílt is vagyok szexuális téren (értsd: nyíltan beszélgetek a szexualitással kapcsolatos dolgokról).

Elgondolkodtam már, hogy csak arra kell-e, de nem.. azt hiszem, lehetne egy szép szerelem kezdete. :)


Ha rámmosolyog, kiráz a hideg, ha hozzám szól, picit lefagyok, ha a jelenlétemben van, mindig mosolygok.:)


A barátnôim mindig kinevetnek, mert egyébként egy teljesen átlagos srác, ilyen szürke kisegér, és nem az a tipikus helyes fiú, kicsit bénácska. Nem merem elmondani senkinek, milyen hatással van rám.:)


De neki nem tetszem.. semmi érdeklôdést sem mutat.. az alakommal pont ellentéteset kedvel.. nagyon sajnálom.. egyébként haverok vagyunk, de nem merek odamenni hozzá úgy, hogy egyedül van, pedig elég magányos szegényke.:)


16/L

2014. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#elôzô vagyok


Amúgy osztálytársam és mind a ketten szûzek vagyunk. :)

2014. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lillo994 válasza:
Ilyen fiatalon nálam is volt ilyen,és szerintem ez normális ebben a korban.Tombolnak a hormonok. Mostmár jobban tudom kezelni,elrejteni( ha szükséges )az érzéseimet/szexuális gondolataimat. /22 L
2016. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!