Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg engedélyt kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg engedélyt kellett volna kérnem? Jogos ez a reakció?

Figyelt kérdés

Csináltattam egy fülbevalót/pieringet. Ilyesmi:

[link]

A párom régebben mondta, hogy neki nem igazán tetszik. Nekem igen, régóta, ezért meg is csináltattam. Elhordott mindennek, szerinte szemét, vagyok, mert nem érdekel a véleménye. Szerinte ocsmány tűpárna fejem van, és úgy nézek ki, mint egy hülye kis kamasz. Szerinte egyáltalán nem illik egy anyukához (27 vagyok), és közölte, hogy amíg ki nem veszem, addig nem fog rámnézni, vagy hozzámérni. Normális, hogy ennyire kiakadt egy ilyenen?


2014. máj. 30. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
95%

Eggyáltalán nem normáis a viselkedése.

Ha szeret,akkor úgy szeret ahogy vagy és nem egy h*lye piercing miatt.

2014. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Hát legalább le kellett volna ülni megbeszélni, hogy te miért szeretnéd. Nem így lecsapni rá, hogy tessék, megcsináltattam.

Hamar túl lesz rajta, mert nem tragédia történt. Nem a homlokodba meg az orrcimpádba szúrattál láncot... :)

2014. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha már valamihez engedélyt kell kérni, az már régen rossz.


Viszont ilyen mértékű változtatást illik előtte megbeszélni, hogy szeretnéd, és hogy miért... és meghallgatni a véleményét, majd annak fényében dönteni, hogy bevállalod-e.


Én is kiakadnék, ha pl. a férjem fültágítóval állítana haza...

2014. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ronda az a piercing, viszont a párod viselkedése undorító és gyerekes.
2014. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért nem olyan nagy mértékű változás.. :D Én észre sem veszem az ilyet az embereken. Szerintem furcsa, hogy a párod ennyire kiakadt rajta, miért ne lehetne ilyen egy fiatal nőn?
2014. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

a párod egy idióta, és csak azért hisztizik mert nem engeded hogy ő irányítson, és nem kérsz tőle engedélyt mintha az apád lenne. ezt egy hím sem bírja elviselni.

ne vedd ki. 28 éves vagyok és nekem is van, akinek nem tetszik bekaphatja. azért nemár...

2014. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Csatlakozom veronikához.

- Ezt előre egyeztetni illik, és kell is. (nekem is van PC)

- Viszont ő is túlreagálja, de nagyon. Inkább szerintem azért dühös mert nem kérdezted meg, ezért ennyire elutasító.

Ő legyen most megértő, és te pedig kérd ki a véleményét legközelebb.

2014. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Na de ez azért nem egy fültágító, csak egy kis piercing mellesleg hajjal eltakarható helyen..

Én sem kértem volna engedélyt a páromtól, tudja jól hogy tetszik nekem az ilyen, és egy kis kivehető pöttytől nem kéne ekkora balhét kicsapni. Úgy hisztizik mint egy kislány. Akár anyuka vagy, akár nem, szerintem nem baj hogy megcsináltattad, egyáltalán nem durva dolog, és ha emiatt nem fog hozzád érni, az legyen az ő baja.

2014. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyszer együtt éltek, akkor illene tudomást vennia másikról.


Mivel te nem halsz bele ha nincs pircinged, őt viszont elviselhetetlenségig irritálja, szvsz neki adok igazat.

2014. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

De jól néz ki, én is már régóta vágyom egy ilyenre, de nincs bátorságom berakatni. :D

A párod meg, hát, inkább nem is mondok semmit, de enyhén fogalmazva túlreagálta.

2014. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!