Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi van vele!?

Figyelt kérdés
A pàrom 27 èves fèrfi ès nem èrtem hogy mièrt nem èrti meg hogy milyen nehèz a babàròl gondoskodnom ès ròla is (telefonon keresztül mert egy darabig tàvol vagyunk addig ameddig meg nem oldom a bajjait)? Soha nem dicsèr meg pedig annyi mindent tettem ès teszek èrte. Mindig csak a rosszat mondja ròlam.20 percenkèt kèpet kèr ròlam. Elôbb mikor mèg vele èltem akkor sem mondott jòt ròlam pedig nem tettem semmi rosszat...megcserèltem a viselkedèsemet. Hidegebb lettem vele, nem èrdekel mit gondol ròlam. Kèt nap nem beszèltünk, hivogatott egèsz nap èn nem jelentkeztem. Elkezdett nyafogni hogy hol van az ô règi kincse (èn), hogy mièrt nem vagyok olyan, mint elôbb. Mi ez a viselkedès???? Nem tudom mit tegyek.
2014. máj. 30. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
beszéljetek már erről egymással az Isten megáldjon titeket
2014. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszèltem. De nem vàltozott semmi. Nyafog mint egy kisgyermek
2014. máj. 30. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon önbizalomhiányos és féltékeny, már ha nem ér el telefonon totál kiakad, hogy biztos megcsalod, biztos már nem szereted. Ne veszekedj vele, inkább nyugtasd meg, és dicsérd meg, nagyon erősen és többször biztositsad róla, hogy minden rendben köztetek. Nagyon nehéz neki, nagyon kétségbeesett. Neked is első reakciód az volt, hogy még ridegebb leszel vele, holott nagyon meg kellene nyugtatnod. Valami miatt nagyon önbizalomhiányos, beszélgess vele sokat, lehet több elutasitás érte, vagy sok csalodás, ezért fél.
2014. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Pontosan ilyen.
2014. máj. 30. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!