Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethettem bele, olyanba akibe nem akartam?

Figyelt kérdés

Nem az esetem több szempontból sem. Csak kíváncsi voltam rá és vonzódtam hozzá ezért találkozgattam vele. Aztán megbeszéltük, hogy abba hagyjuk. Most jöttem rá, hogy szeretem.

Előtte sok fiúval találkoztam meg utána is de senkivel nem éreztem azt amit vele pedig csak egy hétig találkozgattunk minden nap.

Nem vagyok egy romantikus alkat. Eddig nem is hittem a szerelemben. Abban meg főleg nem, hogy olyanba bele lehet szeretni akiről tudja az ember, hogy nem neki való valamiért. De megtörtén és szörnyű. Hetek óta sírok és fáj mindenem. Nincs pofám azt mondani kezdjük újra, hiszen végül ő mondta, hogy ne erőltessük pedig eleinte ő hosszú távra tervezett én voltam távolságtartó. Mit kellene ilyenkor csinálni?

19L


2014. máj. 30. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Végre rájöttél te is, mennyit is ér valakinek a belseje.
2014. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt, így ahogy van elmondanád neki. Szerintem adna még egy esélyt. Én legalábbis adnék.
2014. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szokták volt mondani,a szerelem vak.
2014. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok embernél van ez így, a belső megfog
2014. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy a tulajdonságaival vannak problémáim... Ilyen fiúkkal amúgy nem szoktam találkozgatni mert nem is akarnak velem de ő akart és kíváncsi voltam rá. Aztán beleszerettem.
2014. máj. 30. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak nő vagy és nem tudod mit akarsz. A jövő héten megint nem fog érdekelni.
2014. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudatosan eldönteni kit akarok szeretni , akit szeretni akarsz azt általában sosem tudod annyira szeretni , akit tényleg szeretsz azt pedig nem azért szereted mert azt akarod hanem mert megfogott valami benne amitől számodra szerethető és különlegesebb mint bármelyik másik . Szerintem mindenképp beszélj vele, nem hiszem h nem adna egy új esélyt a dolognak ...
2014. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A karma büntet.
2014. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TheHologram ***** válasza:
Most akkor írd le nagyjából,hogy mik a problémák vele és miért nem neked való és akkor tudunk segíteni,mert így elég nehéz,mert te érted,de így kívülről nem egészen világos.
2014. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mondd meg neki, hogy szeretnéd vele megpróbálni. Ha elutasít, hát elutasít, de ha kölcsönös volt a vonzalom, tehát tényleg bejöttél neki, még jól is elsülhet. Csak most van itt az ideje levetni a büszkeséget.

Remélem jól döntesz!

2014. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!