Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a barátom pedig 21. 2 éve vagyunk együtt,rengeteget veszekszünk (olyan dolgokon amik igazából nem is számítanak) nagyon szeretem és ő is szeret. viszont a vitáknál mindig én keresem meg és teljesen úgy érzem minden alkalommal hogy azért nem keres mert boldog nélkülem.. Hülye kérdés de mit tudok tenni azért hogy kicsit én is hiányozzak neki?És hogy ne veszekedjünk minden szaron?:/

2014. máj. 31. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem benned van a híba, benned az X van meg !
2014. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem mondasz legalább egy dolgot hogy min szoktatok veszekedni, akkor nem tudok rá válaszolni, bocsi
2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!