Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egész hülyeség volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész hülyeség volt a részéről?

Figyelt kérdés
Találkozgattam vele, rengeteget beszéltem vele és csókolóztunk. Ez után minden másabb lett, jobban keresett, jobban érdeklődött felőlem. Aztán elmondta, hogy mit érez irántam, szerelmes belém és, hogy furcsa neki ez az egész dolog. Csak a csók miatt írta ezt vagy szerintetek van esélye, hogy tényleg igaz?
2014. máj. 31. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
tényleg igaz, megkedvelt nagyon, belédszeretett minél jobban megismert, ez tök természetes. velem is volt ilyen. de ugy írtad mintha nem örülnél neki :D
2014. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!