Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért utasíthato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért utasíthatott vissza, magasság vagy kor?

Figyelt kérdés
2012-ben voltunk nyaralni a családommal (ekkor még 11 évs voltam) és megismertem egy lányt... Sokat beszélgettünk, és valójában nem is lakik távol. Rá 3 hónapra szerintem beleszerettem, csak az volt a baj hogy kb 5-6 hónappal idősebb.Be is vallottam neki üzenetben de erre csa annyit írt hogy *-furi vallomás :/ *. kb 1.5 év telt el és még mindig szerettem, de őneki közben lett egy barátja. És megkérdeztem tőle, hogy mi velem a baj? Gondolom a Korom, és a 2 cm külömbség (150 cm -vagyok, 13 éves/f
2014. máj. 31. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2cm....Jaj...de nem tudom ma ezeket a hülyeségeket tolerálni...
2014. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te kialudtad magad rendesen?
2014. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ezt énsem értettem... és már le is mondtam róla, pedig mennyi mindent tettem meg érte...
2014. máj. 31. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
xD és más a kedvenc színetek is igaz? az is nagy probléma.... nem túl fiatal vagy hanem túl kicsi, majd találsz másik csajt, de ráérsz 16 éves korodban, addig ugysem sok mindent tudtok kezdeni egymással, és 2cm meg pár hónap az nem lesz akadály, csak mivel éretlenek vagytok ezért az, na persze van olyan aki 17-18 évesen is éretlen
2014. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelem sajnos nem így működik hogyha te szeretsz valakit, vagy akár csak tetszik, az biztosan kölcsönös :( Ilyen sok lesz még hogy megtetszik egy lány, de neki nem kellesz, mint ahogy vszínű fordítva is lesz, beléd lesz valaki szerelmes, de te nem tudod viszonozni... :/. És ennek semmi köze a korhoz, vagy a magassághoz (főleg ha az csak 2 cm).
2014. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!