Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért ennyire bunkók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért ennyire bunkók? Ha kérdezünk mért nem válaszolnak? Miért jobb hallgatni a problémákról mint megbeszélni azokat?

Figyelt kérdés
Kedves Pasik! Miért nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat a barátnőtökkel? Miért hallgattok ha valamiről beszélni szeretnénk? Utána meg kitör belőletek és akkor meg csak pislogunk, hogy amikor kérdeztük miért nem mondtátok?! Ha azt mondjátok hogy szerettek minket, akkor miért tudjátok kibírni anélkül hogy hívnátok?? Ez meg tudná nekem magyarázni bármelyik pasi?? Nagyon megköszönném...!

2014. máj. 31. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

egyiket sem csinálom. megbeszélem a problémákat. telefonálok. nyilván mert férfi vagyok, nem pasi


keress férfiakat!


30+F

2014. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szóval kifogtál egy bunkó pasit, gratulálok.


Kérem a következőt!

2014. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

Te miért van ennyire bunkó? Miért vagy ilyen primitív, hogy az elcseszett kapcsolataid alapján általánosítasz?


Meg is érdemled a sorsod...

2014. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kellett volna kipróbálni az összeset...
2014. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam ki az összeset....ő az első...akkor ki is általánosít????
2014. máj. 31. 13:50
 6/25 anonim ***** válasza:

Úristen, de ismerős! :DDD

Ezt hívják (egyesek), férfi önérzetnek. :)

2014. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

"Nem próbáltam ki az összeset....ő az első...akkor ki is általánosít????"


- Te. Egyetlen személy alapján húzol le egy egész nemet. Nem tűnik fel, mennyire abszurd ez?

2014. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De miért csinálja ezt? Miért nem tud normálisan leülni és megbeszélni??
2014. máj. 31. 13:53
 9/25 anonim ***** válasza:
kérdező te általánosítasz
2014. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mégis ezer meg egymillió ehhez hasonló kérdés van itt...de akkor elnézést és tegyük át a dolgot egyes számba...!
2014. máj. 31. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!