Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon szép lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon szép lány, viszont én átlagos vagyok vagy talán egy kicsit csúnyácska. Félek, elhagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves, átlagos srác vagyok, már több mint fél éve egy nagyon szép és kedves lánnyal járok, akiért odavannak a srácok. Nagyon félek, hogy ha egy helyesebb csávóval összekerülne, otthagyna érte, már a barátnői is mondogatják, hogy kaphatna jobbat nálam. Mit tegyek?

2014. máj. 31. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mutass már róllatok egy képet
2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Én elhagynám őt a helyedben. Nem ér annyit az egész, hogy még fájjon is nekem.
2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A qurva életbe. Hagyd abba. Veled van. Téged választott, az istenit.
2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg hogy jobb vagy!

Bár ha veled van , akkor csak jó lehetsz és ez számit

2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
barátnőit meg küld el a... hogy ilyeneket mondanak neki
2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Csak annyit tudsz tenni,hogy szereted,a tenyereden hordozod - de nem "fekszel le neki" ,nem leszel papucs . Ha ez nem eleg,akkor te nem vahy eleg neki es ugyis el fog hagyni .. De szt tudd,hogy a lanyok nagyon nagy reszenel nem a kulso a donto szempont.
2014. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással és ennyi önbizalommal bizony ez elkerülhetetlen lesz. Sürgősen növeld az egódat, és hidd el, hogy van benned valami érdekes, egyedi, ha nem éppen a külsőd szerinted, amiért a barátnőd veled van és nem egy másik pasi kell neki. Az állandó elhagyástól való rettegés előbb-utóbb féltékenységbe fog torkolni, bizalmatlanságba és veszekedésekbe.

Inkább örülj neki és élvezd nyugodtan hogy ilyen szép barátnőd van, és ne agyalj olyan dolgokon amik be se következtek. :)

2014. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De gáz barátnői vannak. Komolyan, ez gáz. Mert még ha tökéletes is veled a kapcsolat, az idióta barátnők tudnak a legnagyobb befolyással bírni rá. De erre úgy tudsz rárakni egy lapáttal, ha tökéletességet nyújtasz neki és nem hagyod befolyásolni.
2014. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez igen, ez oszt igen, mondta Győző, majd folytatta az adócsalást.
2014. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7.-nek igaza van, így csak bevonzod.


Ha ott akar hagyni, így is úgyis ott hagy.

Viszont ha nagyobb esélyt akarsz adni magadnak, akkor férfias, magabiztos, határozott leszel.

Egy nőnek se kell egy olyan "férfi" aki nem bízik saját magában!

Már több mint fél éve nem véletlenül van veled!

Valahogy mégis csak elérted...

2014. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!