Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lekössem magam? Elég későn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekössem magam? Elég későn kezdtem pasizni aminek az eredménye hogy 8 éve vagyok az első pasimmal. Komoly döntés elött állunk.

Figyelt kérdés
Szeretem a párom,de soha nem voltam szerelmes belé.nagyon szeret engem tudom hogy bármiben számithatok rá.Mivel mással nem voltam,nem tudom hogy késöbb nem fog e érdekelni a dolog illetve már most is ezen kattogok hogy mással milyen lehet a szex.légyszives ezért ne itéljetek el.

2014. máj. 31. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy kíváncsi vagy, mert amit az ember nem ismer, az érdekli. Szerintem ha minden rendeben van a pasiddal, nehogy ott hagyd. Ismerek olyat aki hasonlóképpen volt mint te. Szakítottak, hogy mással is ismerkedjenek. Tartott kb fél-1 évig, aztán visszamentek egymáshoz, úgy hogy nem is voltak mással. Természetes, hogy kíváncsi vagy de a boldogságodat ne dobd el emiatt.
2014. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ezen kattogsz, az nem véletlen. Belül te is érzed, hogy másra vágysz.
2014. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nehéz döntés.. a mi kapcsolatunkat (6 év) felemésztette a kíváncsiság, főleg miután a szerelem is elmúlt.

Esetleg szvingerezéssel lehet kezelni a dolgot, de ehhez nektek kell leülni beszélni.

2014. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha már most úgy érzed, hogy kicsit mintha lekéstél volna 1-2 tapasztalatról, más pasiról stb. ráadásul azt írod, hogy te soha nem voltál szerelmes belé, akkor szerintem hiába vagytok meg jól mint egy testvérpár vagy jó barátok, a szerelem hiánya előbb utóbb gondot okoz, mint pl. jelen esetben is.


Én azt mondom, hogy nehéz döntés ide vagy oda, a saját életeddel és érzéseiddel foglalkozz!

2014. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi hoggy irtatok.a boldogságon itt elég nagy a hangsúly!

A szerelem el múlik igy is ugy is.de marad a kötődés.Kiváncsi vagyok de bátor...

2014. máj. 31. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

8év után ezen gondolkodsz ?

Ne le kösd magad mert nem érdemli meg inkább eredj és kösd fel magad te szerencsétlen így legalább megmented a másikat egy csomó szenvedéstől.

De előtte még ha gondolod vagyunk itt elegen, hogy kipróbálhasd mással is, és így még valami jót is tehetsz a világnak.

2014. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó :)
2014. máj. 31. 18:51
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
nagyon szívesen :)
2014. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

és a szex amúgy jó?

én is néha vágyom a változatosságra de aztán rá kell jönnöm h mégegyszer belenyúljak a tutiba ahhoz nagy mázlinak kell lenni. mert a nőknek olyan 10%-a képes a jó szexre, sajnos, tehát aki elégedett, annak fölösleges ezen agyalni. mondjuk tény h van már tapasztalatom (bár nem olyan sok nővel) de közülük egy volt jó aki azóta is a barátnőm. sajnos a haverjaim között is mindennapos téma, h milyen rosszak a nők az ágyban, főleg azok siránkoznak, akik naponta cserélgetik a nőiket. kifogni egy odaadó nőt, és meg is tartani, ez az igazi kihívás.


persze az más kérdés amikor nem direkt keresed az újat, hanem véletlen során kialakul egy idegennel egy kapcsolat és megcsalás lesz a vége. ez az ami veszélyes... és ezen csak a hűség és a belső értékek tudnak segíteni.

ha még sose voltál szerelmes ennek fennál a veszélye, főleg h nem tudod az "új" szerelmet kezelni. valószínűleg azonnal faképnél hagynád a párod. még akkoris ha az új jelölt egyébként egy sötét paraszt.

ebben a kérdésben jó megoldás nincs... de ha szakítás mellett döntötök, előtte még legalább próbáljatok meg egy nyitott kapcsolatot. bár annak is ott van a lehetőség, h egyikőtöknél lelki sérülés lesz a vége, de van esély az újrakezdésre is.

2014. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. A barátnőmmel mi is úgy vagyunk, hogy a szerelem nem baj, hogy nem volt, mert amúgy is elmúlik. Mindketten csalódtunk már szerelemben, köztünk viszont sose volt gond. Ha elmúlik a szerelem az csalódás lehet, viszont ha nem is volt akkor nincs miért csalódni, ha amúgy nem történik olyan.
2014. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!